Forum: Kanapkowy Biznes - gastronomia 214

vitofoods 10.06.2013 *.bug136.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Zajmuję się produkcją codziennie świerzych kanapek. Są one duże w nowoczensym opakowaniu co przyciąga oko klientów.

Chciałem zapytać jak sądzicie, gdzie najlepiej szukać klientów na mój produkt, może znacie jakieś firmy co zajmują sie dystrybucją lub pomagają dostać się do sieci sklepów franszczynowych.

Moja lokalizacja jest bardzo dobra, bo mam blisko zarówno do krakowa i katowic. Także codzienne dostawy to żaden kłopot przy odpowidzniej ilości. 

releion 26.06.2013 *.159-205-51-191.adsl.inetia.pl

1

Nie wiem, jak Ci pomóc z tymi kanapkami, ale gdybyś miał prowadzić działalność, to potrzebujesz dobrego programu do faktrowania, np. Faktum Faktura

Termos 07.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

10

Myślę, że musisz sam osobiście odezwać się do większych sklepów które takie kapanki sprzedają - tesco, carefour itp. oni albo Cię skierują do odpowiedniego działu, albo podadzą swojego importera, ale wezmą bezpośrednio do Ciebie.

Monika79 14.03.2014 *.cherin.static.korbank.pl

3

Witam,

Jeżeli otwieracie nowy biznes i chcecie zorganizować bankiet polecam skorzystanie z Frodanserek:) wiecej info znajdziecie na stronie www.fordanserki.eu. Ostatnio byłam na przyjęciu, na które były zaproszone właśnie takie hostessy do tańca i zabawa była fantastyczna:) To była naprawdę strzał w 10!!!

Ewik 25.01.2016 *.84-10-61-10.static.chello.pl

5

A może rozejrzyj się; jakieś biurowce, szpital, akademik, uczelnia, szkola zakład produkcyjny, może pływalni lub hala sportowa? Plakaty, ulotki i oczywiście małe "dzień dobry" w drzwiach.

Jaśek8 29.01.2016 *.ip-5-172-247-252.free.aero2.net.pl

6

Takie kanapki są dziś tak popularne, że ja nie pakowałbym się w jakąś franczyzę ;)

Podejrzewam, że sporo firm ma już swoich dostawców kanapek, jeśli korzystają z takich usług.

Może zrób małą akcję - przygotuj kilka darmowych kanapek, ulotki. To zawsze działa. Twoi potencjalni klienci nie będą musieli wierzyć Ci na słowo, że robisz dobre kanapki.

Andreasss 06.04.2016 *.80.82.24.25

13

Może warto zareklamować się w internecie? Albo napisać mailowo do jakiś firm, czy nie chcieliby abyś co ranek zaopatrywał ich w kilkanaście takich kanapek? Wydaje mi się, że taki biznes można zdecydowanie rozszerzyć, jeśli sprzedajesz produkty dobre jakościowo i smaczne. :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.