Forum do artykułu: Astrologia biznesu

14.06.2013
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

a ja mam w swojej firmie kalendarz z żydem liczącym pieniądze i wierze, że to działa

06.01.2015
wypowiedzi: 33
*.74.84.49

Moim zdaniem wiara w przesądy jest raczej czymś destruktywnym w biznesie. W ogóle w życiu. Niedawno doszedłem do wniosku, że to wręcz forma pewnej kompulsji.  O wiele lepsze rezultaty niż Żyd na ścianie daje trzeźwe myślenie i ocena sytuacji. Ale z tym nie zawsze jest łatwo, szczegolnie, jeśli pojawia się stres, a w jego następstwie wypalenie zawodowe. Albo inna, podobna dolegliwość. JA, aby się obronić przed takim scenariuszem, chodze na terapię w Pracowni Psychorozwoju.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.