Forum o artykule: Da Grasso odświeża pizzerie 163

Stefan Jaracz 20.06.2013 *.bxj135.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Dziwne, że sieć Da Grasso planuje inwestycje i pcha swoich franczyzobiorców w koszty będąc o krok przed utratą prawa do logo i nazwy Da Grasso. Gdzie tu jest haczyk?

japanese 22.06.2013 *.host-94-231-62-84.ip.jarsat.pl

21

Z pradem to logiczne ale to kazdy moze sobie sam zalatwic. Proponuje aby kazdy probowal samemu obnizyc cene pradu. Moze bedzie taniej niz za posrednictwem centrali. A to kupowanie produktow z centrali itd to jest jawne naciaganie ludzi poprzez wieksze stawki za produkty, ktore samemu moznaby kupic taniej. To taka lina na szyi.

Aleks 18.07.2013 *.89-78-87-147.dynamic.chello.pl

2

Ja jednak nie lubię pizzeri sieciowych. Zawsze wolę znaleźć jakąś małą pizzerię i tam zjeść :)

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.