Forum: Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć?

28.06.2013
wypowiedzi: 3
*.play-internet.pl

Witam,

Właśnie otworzyłem nowe biuro - jak w temacie. Ponieważ mam wolne moce przerobowe, to zastanawiam się co \"wrzucić\" jeszcze do mojego portfela sprzedawanych produktów/usług zbieżnych z podstawową moja działalnością. Zastanawiałem się nad:

1) czyszczenie BIK - podpisanie umowy z jakąś rzetelną kancelarią, a nie ściemniaczami,

2) sprzedaż prądu - podpisanie umowy z jakimś dobrym brokerem, który oferuje zmianę dostawcy dla gosp. indyw. i firm,

3) fotowoltaika - temat gorący i bardzo przyszłościowy - sprzedaż instalacji dla gosp. indyw. i firm,

4) odszkodowania za słupy enrgetyczne i służebność przesyłu.

Macie jakieś inne pomysły, co można dodać jeszcze/innego? Albo zapytam inaczej - na czym można najwięcej zarobić? Podzieli się ktoś swoimi doświadczeniami?

Byłbym zobowiązany. :)

Pozdrawiam i udanych wakacji for all. ;)

28.06.2013
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Nie trzymaj 10 srok za ogon , skup się na nieruchomościach.Mało poważnie będzie wyglądać biuro a la 1001 drobiazgów.

30.06.2013
wypowiedzi: 2
*.internetdsl.tpnet.pl

myśle ,że z czasem dojdziesz do wniosku co jest opłacalne i na co masz klientów- i tu nie ma reguły , więc rozpisywanie sie że u mnie to sie sprzedaje a tamto nie - nie ma wiekszego sensu. . Niestety tylko czas może zweryfikować Twoje pomysły i wtedy albo poszerzysz swoje portfolio , albo zawęzisz do kilku najlepiej rotujących produktów

03.07.2013
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest takie porzekadło, że \"fachowiewc od wszystkiego, jest w sumie do niczego\".

14.12.2013
wypowiedź: 1
*.plk.prest.pl

Wiam co prawda nie polecam za bardzo sie rozbrabniac ale bez 2 nog bedzie ciezko sie utrzymac. Ze swojej strony proponuje fotowoltaike i  zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam

Andrzej Bandyk

BE-MOBILE

31.10.2014
wypowiedzi: 3
*.galatea.pl

co do nieruchomości to warto pokreślić, że trzeba zamieszczać ogłoszenia z wieloma informacjami i ciekawe teksty radzące jak wybrać odpowiednie mieszkanie czy dom. http://afisz-nieruchomosci.pl/w-poszukiwaniu-ofert-mieszkan.html to jest dość ciekawy artykuł dotyczący poszukiwań ofert mieszkań - warto by każdy kto szuka nowej lokalizacji mieszkalnej poznał rady jak się do tego zabrać

22.04.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

Co prawda to prawda biuro nieruchomości, które zajmuje się tysiącem innych spraw nie jest wiarygodne. Biuro nieruchomości to ma być biuro nieruchomości a nie sklep wiejski. Nie wyobrażam sobie, że np. szukam "Mieszkanie do wynajęcia Rzeszów" i zamias trafić na pożadne biuro typu Nieruchomości Kąt www.nieruchomosci-kat.pl trafiam na firmę, która zajmuje się pośrednictwem, bankowością i do tego jeszcze ubezpieczeniami. Nie nie i jeszcze raz nie.

22.04.2015
wypowiedzi: 10
*.dynamic.mm.pl

Moim zdaniem nie ma, co kombinować i rozszerzać o  usługi, które nie są związane z już prowadzonym profilem działalności. Lepiej skupić się na tym, co jest i np. nawiązać współpracę z dobrym fotografem, które zrobi ładne zdjęcia mieszkań pod sprzedaż.

13.05.2015
wypowiedzi: 3
*.icpnet.pl

Dokładnie. Biuro nieruchomości powinno się specjalizować właśnie w nieruchomościach, a nie w kredytach, ogrodnictwie i może jeszcze w sprzęcie sportowym. Wygląda to mało profesjonalnie i z pewnością nie zrobi dobrego wrażenia na klientach. Przyjżyj się takim biurom jak np. www.uberna.pl, które bardzo dobrze prosperują na rynku już od kilku lat.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.