Forum: Stara Mydlarnia, Organique - kosmetyki, biżuteria, upominki 40

Florfilla 31.07.2013 *.217-97-244-193.tks.pl

2

Witam, interesuje mnie otworzenie Starej Mydlarni lub Organique w mieście, które liczy 50 tys mieszkańców, z jedną główną galerią, do której uczęszcza całe miasto. Cały czas się waham i zastanawiam, proszę ludzi bardziej doświadczonych o opinię w tym temacie. Czy warto? Czy interes nie fiknie po paru miesiącach w tak małym mieście? Co sądzicie na ten temat? Czy sklep z luksusowymi kosmetykami ma rację bytu w małej miejscowości?

Nie interesują mnie odpowiedzi typu: franczyza to oszustwo lub załóż swój interes.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi ;)

Januszek 20.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

8

Myślę, że warto. Kobiety zaczynają się przekonywać, że lepiej kupić jednen droższy lepszy balsam, niz kilka tańczysz. A na rynku jest głośo i o Starej Mydlarni i o Organique, wiele moich znajomych robi tam zakupy i są zadowolone.

supermario 23.03.2014 *.apn-95-41-59-106.dynamic.gprs.plus.pl

31

Myślę , że fiknie. Ludziska zapakowani są w kredyty i bedą w pierwszek kolejnosci spłacać , a nie wydawać . Droższe bedą zastępować tańszymi odpowiednikami.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.