Poleć stronę: Family Shop odzież używana
Adresat *
wpisz adres email odbiorcy
Nadawca *
wpisz adres email nadawcy
Wiadomość
możesz dopisać coś do wysyłanej wiadomości

Forum: Family Shop odzież używana

31.07.2013
wypowiedzi: 3
*.124.114.60.maximi.pl

Witam, czy ktoś może podzielić się opinią/doświadczeniem na temat współpracy z Family Shop? Franczyzę dopiero rozwijają ale może ktoś z forumowiczów rozpoczął współpracę. Na papierze wygląda to ciekawie,tylko czy tak jest w praktyce.Czy nieduży sklep z używaną odzieżą jest w stanie osiągać przyzwoite przychody przy odpowiednim zaangażowaniu? Ktoś napisze,że to można otworzyć samemu.Tak ale oni podobno sprzedają selekcjonowane ubrania, nie tak jak w hurtowniach,w których często kupuje się w ciemno. Z góry dzięki za opinie.

04.09.2013
wypowiedzi: 18
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciężko o zakup dobrej jakościowo odzieży, ile chcą za szyld?

09.09.2013
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Witam, od niedawna prowadzę Family Shop i póki co jestem bardzo zadowolony. Reguły przejrzyste tak jak na papierze, towar też nie schodzi poniżej dobrego poziomu. Możliwe, że w przyszłości otworzę drugi sklep. Ogólnie polecam :) 

30.09.2013
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Niewiem czy wypada tu pisać o kwotach, z tego co wiem nie ma opłaty miesiecznej za bycie w sieci a opłata wstępna, pokrywająca szkolenie pomoc w uruchomieniu itp. Wygląda to przyzwoicie, z ciekawości odwiedziłem jeden z punktów i się rozczarowałem, bardzo mały lokal , towaru niewiele (choć wiemy, że wielkość sklepu zależy od możliwości finansowych franczyzobiorcy) ubrania powiem szczerze nie różniły się niczym od odwiedzonych kilku  sklepów innych marek lub małych prowadzonych samodzielnie. Sam nie kupiłbym dla siebie nic a nie ubieram się w Paryżu.

Liczyłem na naprawdę przyzwoitą jakość czytając artykuły zachęcające do wstąpienia do sieci ale nie ma różnicy a plusem franczyzy jest możliwość otwarcia bez doświadczenia w tej branży. Niewiem na ile taki mniejszy punkt jest rentowny oraz jakie mogą być spodziewane obroty bo tego nikt nie napisze:)

01.10.2013
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zastanawiam się właśnie nad takim sklepem i widze, że mały lokal nie ma szans powodzenia. Również ciekawi mnie jaką kwotę trzeba zainwestować,zeby dochody były większe niż najniższa krajowa :)Może ktoś konkretnie wypowie się w temacie Family Shop?Na papierze brzmi ciekawie a jak jest w rzeczywistosci?

20.10.2013
*.warszawa.vectranet.pl

witam wszystkich.

też interesuje się tym sklepem. niby wygląda wszystko ok, ale gdzie chaczyk?

23.10.2013
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Kolego haczyka może nie ma. Po prostu moim zdaniem aby zarabiać sensownie w tej branży trzeba otworzyć naprawdę duży powieżchniowo sklep z dużą ilością ubrań rotujących. Mając ciągle to samo na wieszakach klientów nie będzie bo oni głównie przychodzą na dostawy. Byłem w niedzielę w jednym z punktów Biga styl, spora powierzchnia cały dół waga, cała góra wycena. Tony towaru i nawet były tam ciekawe ubrania.Ale oni mają sieć więc mogą przerzucać towar między punktami i nazywać to zawsze dostawą:)

23.10.2013
*.sanok.biz

Faktycznie pytanie gdzie jest tu haczyk ??

24.10.2013
wypowiedzi: 19
*.internetia.net.pl

Powodzenie takiego sklepu ma sens jeżeli będzie on naprawdę konkurencyjny

nie chodzi tu tylko o ceny i jakość towaru biuerzę się pod uwage bardzo wiele czynników o których się zapomina np:

- na początku działalności sklep powinien być otwarty co nmajmniej do godziny 20

- właściciele powinni włożyć swój czas i w soboty sklep otwarty na początku do min 15-16

- w niedziele do ok 14

to są realia dzisiejszych czasów że właściciel powinien sie przyłożyc

skończyły sie czasy łatwego opieniądza

jest jeszcze wiele innych form aby nasz biznes był atrakcyjniejszy i bardziej konkurencyjny

ale to już nie napisze , bo zdradzę za dużo

pozdrawiam Piotr

27.12.2013
*.ip.netia.com.pl

nie jestem zadowolona, towar bardzo powoli schodzi i obroty minimalne-na koszty i już dokładam

04.01.2014
wypowiedzi: 2
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witam, zastanawiam się nad współpracą z family shop, prosił bym o jakieś informację jak to wygląda po otwarciu sklepu, jaka jest pomoc itd. Czy miejscowość ok 15 tyś mieszkańców jest dobrym wyborem? Jak wygląda odzież kupowana od nich?

12.01.2014
wypowiedzi: 5
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pewnie dobrze byloby skontaktowac sie z kims z franczyzobiorcow lub z Polska Organizacja Franczyzodawcow

21.01.2014
*.icpnet.pl

ja jestem zadowolony, grudzień i styczeń to zawsze były najgorsze okresy w roku ale wcześniej było całkiem nieźle. przy dobrym gospodarowaniu da się osiągnąć całkiem niezłe zyski a i na towar też nie mogę narzekać

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.