Forum: Poradnik: jak promować swoją firmę na Facebooku 1475

monik 16.11.2015 *.46-148-0-171.inet-siec.pl

11

Wiele agencji interaktywnych oprócz pozycjonowania zajmują się też wpisami na fb, np. solv.pl tworzy strony www, pozycjonuje, zajmuje się SEO. Można zlecić promowanie się firmie i mieć pół roboty z głowy:)

hhenryk88 07.12.2015 *.host-185-54-56-166.derkom.net.pl

4

Marketing na Facebooku można prowadzić samodzelnie, ale chyba lepiej zlecić to profesjonalistom - wykonają to szybciej i lepiej. Proponuję zacząć od założenia fanpage'a i wykupienia płatnej reklamy na tym portalu.

hawan 29.03.2016 *.dynamic-78-8-15-118.ssp.dialog.net.pl

3

Sama promocja w internecie jest dobra dla ecommerce ale jak biznes ma tez swoją siedzibę to warto pomyśleć o reklamie tradycyjnej.

Larry Fox 09.08.2016 *.zebrowski.info

3

Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: larryfox2016@hotmail.com

Asiula 22.08.2016 *.91nat65.rev.ndi.net.pl

136

Bardzo opłacalne są konkursy na Facebook. Wilele osób bierze w nich udział.

DawidPotul 10.10.2016 *.afag117.neoplus.adsl.tpnet.pl

27

W internecie jest mnóstwo informacji, jak na każdy temat. Inną kwestią jest znalezienie czasu aby wszystko przetestować czy akurat w przypadku naszej branży i strony zadziała.

beaszyd 18.10.2016 *.212.191.4.215

7

Jeżeli ma się czas na założenie działalności, stoczenie batalii z urzędami o załatwienie wszelkich zgód i pozwoleń, to moim zdaniem powinno się znaleźć czas, żeby samemu zająć się promowaniem swojej nowej firmy - przynajmniej na początku, dopóki obecność zewnętrznej agencji nie znajdzie uzasadnienia. Facebooka zna każdy i nie ma trudności z zakładaniem tam konta firmowego. I to prawda, że trzeba utrzymywać aktywny kontakt z czytelnikami, pisząc ciekawe posty, odnosząc się do wydarzeń, pokazywać, że za firmą stoją ludzie, którzy interesują się tym samym, co klienci, bo to im pozwoli utożsamić się z marką.

Ja bym nie poprzestała na FB, a poszukała, które jeszcze social media pasowałyby do naszej działalności - czy tam, gdzie promuje się zdjęcia, czy raczej tam, gdzie wyróżniany jest tekst. Nie warto też przesadzać z ich ilością na początek, lepiej jest mieć mało kont, żeby łatwiej je samemu obsługiwać.

hungry_heart 04.01.2017 *.apn-77-113-31-112.dynamic.gprs.plus.pl

38

To prawda, trzeba umieć taki fanpage prowadzić. W szczczególności trzeba umieć dostosować treści do naszych odbiorców.

hungry_heart 04.01.2017 *.apn-77-113-31-112.dynamic.gprs.plus.pl

38

Możesz spróbować wprowadzić niewielką ilość towaru i zobaczysz czy cieszy się zainteresowaniem. Jest to w sumie coraz bardziej popularny produkt.

Ghadar 04.07.2017 *.static-dwasiedem-jedendwa8.echostar.pl

2

Facebook i reklama na FB to podstawa pozyskiwania klientów, dlatego warto w nią zainwestować. Na kalkulatordlafirm.pl można sprawdzić, ile kosztuje cena takiej usługi w agencji interaktywnej i nie dać się nabrać na zawyżone ceny.

tomtom 13.11.2017 *.host86.stimo.net

48

Reklama :)

Łukasz Kruszyna 20.11.2017 *.188-114-85-48.toofiber.pl

37

Regularnie kupujemy ostatnio dla naszej agencji reklamy na banerach i fajnie się układa współpraca z Bannermaker, a będzie jeszcze lepiej bo mają otworzyć możliwość zamawiania online co by cały proces uprościło i przyśpieszyło wg mnie.

olga87 11.12.2017 *.public-gprs361585.centertel.pl

4

Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałbym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), można do niego śmiało pisać.

tomtom 12.12.2017 *.host86.stimo.net

48

Zainwestuj w reklamę :)

olga87 25.12.2017 *.public-gprs360359.centertel.pl

4

Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera z Facebooka który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.

Maffek 16.04.2018 *.212.244.185.28

74
Promocja w social mediach jest bardzo istotna, ale nie zapominamy o tej tradycyjnej. Najlepsze są agencje reklamowe typu full service, np. www.advmedia.com.pl . Współpraca pozwoli kompleksowo przygotować identyfikację wizualną każdej firmy.

Maffek 16.04.2018 *.212.244.185.28

74
Promocja w social mediach jest bardzo istotna, ale nie zapominamy o tej tradycyjnej. Najlepsze są agencje reklamowe typu full service, np. www.advmedia.com.pl . Współpraca pozwoli kompleksowo przygotować identyfikację wizualną każdej firmy.

Dominik Siewiera 29.04.2018 *.user-94-254-142-133.play-internet.pl

2
Istnieja profesjonalne firmy ktore sie zajmuja takimi dzialaniami. Z usługi stworzenia profilu na Facebooku dla firm u agencji Nakatomi korzystałem, jestem zadowolony

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.