Forum: Franczyza osobista (wellness) 1482

zbrodniciel 16.08.2013 *.user-188-33-65-54.play-internet.pl

6

Zbuduj swój własny biznes w oparciu o nowoczesne rozwiązania z firmą działającą od 9 lat w zakresie biotechnologii. Udokumentowane sukcesy w Europie praz liczne wyróżnienia.
Szukamy właścicieli biznesu, przedsiębiorców lub osoby pracujące na etatach, które są na etapie zmian, pragną więcej niezależności w życiu, nowego wyzwania, spełnienia i chcą zaangażować się w przedsięwzięcie z długofalową perspektywą. Niska kwota inwestycji. Więcej szczegółów na priv.

szponiak 16.08.2013 *.ip-79-175-206-19.cable.smsnet.pl

2

prosze o wiecej informacji

t.mazur73@o2.pl

GeorgeTM 16.08.2013 *.89-66-4-130.dynamic.chello.pl

44

Najwięcej zarabiają ci z góry piramidy, im niżej, tym biedniej...
http://franchising.pl/artykul/511/osobisty-franchising/

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.