Forum: Piekarnia Grzybki tak czy nie?

22.08.2013
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,

 

zastanawiam się nad otworzeniem punktu na zasadzie franczyzy w mini galerii handlowej. Ma ktoś doświadczenia z tą lub inną piekarnią. Polecacie?

02.01.2017
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hej 

Czy zdecydowałeś się na te franczyze? 

Pozdrawiam 

Bartek 

06.01.2017
wypowiedź: 1
*.242.56.77

a sprawdzałeś jaki koszt wynajcia jest?

http://ubranamodnie.pl

12.01.2017
wypowiedzi: 49
*.noisetor.net

W piekarni robiłbyś swoje wypieki na miejscu, czy raczej wybrałbyś dowóz z piekarni? Ludzie coraz częściej wybierają te miejsca, gdzie widzą, że pieczywo jest pieczone an miejscu. Jeśli masz wystarczająca przestrzeń, to warto zainwestować w piec do wypiekania chleba. Tutaj masz dość duży wybór https://stalgast.com/piece-unox. więc mam nadzieję, że w razie potrzeby coś wybierzesz.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.