Forum: Współpraca z czysto.pl i auto-spa - usługi dla klientów indywidualnych 44

krzysiek81 25.08.2013 *.aeds18.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam, szukam informacji o współpracy z ww firmami. Jak się układa, czy wspierają partnerów w biznesie, czy umowy są przejrzyste i czy da się na myciu zarobić? Jestem zainteresowany otworzeniem myjni bezdotykowej. Jeśli prowadzicie taki biznes podzielcie się uwagami:)

madziar 29.03.2017 *.38.138.168.217-rev.hti.pl

14

hehe czyli widzę że te "czyste biznesy" się opłacają. Ja też mam swoja firmę usługową, np pranie dywanów Poznań czy czyszczenie tapicerki samochodowej i biznes się kręci. Jednak brud jest wszech obecny a ludzie z tym walczą więc takie firmy są potrzebne.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.