Forum: Współpraca z czysto.pl i auto-spa

25.08.2013
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam, szukam informacji o współpracy z ww firmami. Jak się układa, czy wspierają partnerów w biznesie, czy umowy są przejrzyste i czy da się na myciu zarobić? Jestem zainteresowany otworzeniem myjni bezdotykowej. Jeśli prowadzicie taki biznes podzielcie się uwagami:)

29.03.2017
wypowiedzi: 14
*.138.168.217-rev.hti.pl

hehe czyli widzę że te "czyste biznesy" się opłacają. Ja też mam swoja firmę usługową, np pranie dywanów Poznań czy czyszczenie tapicerki samochodowej i biznes się kręci. Jednak brud jest wszech obecny a ludzie z tym walczą więc takie firmy są potrzebne.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.