Forum o artykule: Naleśnikarnia razem z telewizją 170

lesiu03 02.09.2013 *.78.10.95.184

9
Witam, Nie ma KONCESJI na alkohol. W ustawie o swobodzie działalności gospodarczej Rozdział 4, art 46 nie ma wymienionej działalności polegającej na sprzedaży alkoholu. Na sprzedaż alkoholu wydaje się ZEZWOLENIE aczkolwiek wiem, że pojęcie to jest na tyle zakorzenione w świadomości ludzi, że organy wydają te zezwolenia pod nazwą KONCESJI.

mauro 04.09.2013 *.aawf224.neoplus.adsl.tpnet.pl

106

Zgadza się, jednak opłata i identycznie wysoka:)

awraegfsgj 05.11.2013 *.89-77-133-72.dynamic.chello.pl

1

PRACODAWCA NIE ODPROWADZA ZADNYCH SKLADEK I NIE WYPLACA PENSJI! UWAGA NA TEGO PANA!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.