Forum o artykule: Czerwona Torebka zbuduje nową sieć 131

mirka1983 11.09.2013 *.79.141.160.64

2
Nie było chętnych aby wynając powierzchnie w Czerwonych Torebkach dlatego Świtalski sam próbuje ją zapełnić. Czerwona Torebka to spółka giełdowa, zobaczcie jak wysoką ma stratę. Ostatnio odwołali też prognozy. Emisja akcji zakończyła sie spktakularną porażką, obligacji też nikt nie chce kupować. odradzam współpracę.

Ewwa 12.09.2013 *.apn-37-7-188-17.dynamic.gprs.plus.pl

1

dokladnie! ja tez chcialam wejsc do nich, ale jak pogadalam ze znajomom, ktora wynajmuje lokal to sie za glowe zlapalam ze weszla w to, ja nie wiem jak oni chca otwoerac cos nowego jak tu jest tyle niedorubek, a obiecuja zlote gory oczywiscie

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.