Forum: Punkt przesyłek kurierskich

02.03.2016
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Akurat z nimi nie miałam do czynienia, ale mam znajomego z branży, który jest podpięty pod franczyzę mail boxes i na szczęście nie ma takich kłopotów. Z własnego doświadczenia wiem, że ludzie często nie nawet nie fatygują się, żeby dokładnie porozmawiać z franczyzodawca, a potem mają kłopoty. Dwa, że niektórzy niestety też nie mają jasno sprecyzowanego modelu biznesowego, co powoduje komplikacje.

19.03.2016
wypowiedzi: 2
*.221.125.147

warto w to sie pchac? jaki broker najlepszy pakersi epaka czy ship center?

23.06.2016
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

A ja szczerze polecam firmę Pakersi jako franczyzę. Moim zdaniem to najlepszy wybór z jednego powodu. Mają mają najniższe ceny dla franczyzobiorców w porównaniu z konkurencją. Sprawdzałam wiele firm z branzy logistycznej i tutaj oni wypadają najlepiej. 

26.07.2016
wypowiedzi: 7
*.adsl.inetia.pl

 ?Ostatnio jak odbierałem paczki od tych kurierów i dochodziło do płatności to zastanawiałem się dlaczego wszyscy korzystają z normalnych terminali, a nie tego tyu rozwiązań https://www.elavon.pl/mobilemerchant ? Przecież chyba korzystanie z telefonu jako terminala było by łatwiejsze, bardziej poręczne i tańsze jeżeli  cała rzecz polega tylko na ściągnięciu na smartfon odpowiedniej aplikacji, czy czegoś nei rozumiem? W żadnej ze wspomnianych firm z tego nie korzystają?

15.08.2016
wypowiedzi: 48
*.91-185-185-0.net.eco.atman.pl

Zastanówcie się nad DHL. Sama aktualnie prowadzę swój sklep internetowy i mam z nimi podpisaną umowę na dostarczanie paczek. Wcześniej miałam podpisaną umowę z kilkoma innymi firmami kurierskimi ale z DHl jestem zadowolona najbardzeij. Paczuszki zawsz dostarczane na czas, jeszcze do te pory nie dostałam żadnej negatywnej odpowiedzi zwrotnej dotyczącej dostawy. Na ich stronie jest opis jak zamówić kuriera - jak sami widzicie jest tam dokłądnie opisany cennik. 

15.08.2016
wypowiedzi: 2
*.221.120.130

Z tym, że DHL bierze dodatkowo za odbiór paczki 8zł:) nie opłaca się!!!

16.08.2016
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

Takich punktów jest już bardzo dużo, wydaje mi się, że otwieranie takich punktów ma już tylko sens w mniejszych miejscowościach...

19.01.2017
wypowiedzi: 17
*.181.117.18

Jeśli szukacie na prawdę najtańszej oferty przesyłek kurierskich, to zajrzyjcie sobie tutaj https://www.globkurier.pl/przesylki-info/tanie-paczki-i-przesylki-kurierskie.html . Tu możecie porównać ofertę ogromnej ilości firm kurierskich i wybrać tą, która będzie cenowo odpowiadała Waszym oczekiwaniom i możliwością. Sama w ten sposób wybieram firmę kurierską, u której nadaje setki paczek do swoich klientów.

01.03.2017
wypowiedzi: 3
*.14.116.26.static.3s.pl

ja ostatnio znalazłem stronke http://www.punktypaczkowe.pl/

czy ktoś może z Was korzystał?

19.04.2017
wypowiedzi: 21
*.181.117.18

Niestety nie korzystałem. Przez jakiś ostatni czas korzystam z usług https://www.globkurier.pl/ i jestem bardzo zadowolony. jak na razie nie mam zamiaru zmieniać firmy kurirrskiej. A poczta jest dobrym rozwiązaniem ,ale do wysyłania pocztówek na święta, a nie paczek czy listów służbowych. Przynajmniej tak uważam.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.