Forum do artykułu: Biedronka atakuje

26.09.2013
wypowiedzi: 23
*.play-internet.pl

Praca w Biedronce? lepsza w zwykłej? czy we franczyzie? bo czytm i czytam i nie mogę się zdecydować http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,10867

28.09.2013
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Nie wiem czy wiecie ale Biedronka to jedyna sieć zagraniczna płacąca w Polsce podatki.

21.03.2014
wypowiedzi: 12
*.dynamic.chello.pl

Tak, też zauwazyłam, że ostatnio wszędzie otwierają biedronki, nawet w mojej małej mięścince. Jednak nie przepadam za nią, ma słaby asortyment i nie można płacić kartą.

31.08.2014
wypowiedzi: 12
*.adsl.inetia.pl

polski mudrzin,lubi biedronka,głupie polaczki pracowac za 1200!!a portugalczyk lezy liczy kase i sie śmieje

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.