Forum: Pieluszki typu pampers

01.10.2013
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Temat być może nie związany z franczyzą ale liczę na pomoc forumowiczów :)Czy ktoś wie jaka firma w Niemczech zajmuje się produkcją pieluszek jednorazowych, nieorginalnych typu pampers?Może ktos sprowadza takie pieluchy?

28.06.2016
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Szczerze powiem, że nie wiem. Jednak czasem sprowadzam rzeczy z Niemiec i sam jestem ciekaw.

28.06.2016
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Fajnie jakby ktoś nam pomógł, bo sama jestem zainteresowana. Oj przydałoby się takie info bardzo ;)

28.06.2016
wypowiedzi: 4
*.derkom.net.pl

Witam. Może macie Państwo dojście do pieluch dada ?:)Miałbym zbyt za wschodnią granica.Rozmawiałem nawet z producentem ale niestety mają umowę z Biedronką i tylko dla niej produkują. Wiem,że na necie są oferty prywatnych osób ale ceny nie zachęcają do kupna. Pozdrawiam

04.07.2016
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

Jeśli nie znasz niemieckiego, to skorzystaj z Google translate, wpisuj kombinacje 'producent pieluch Niemcy' etc. i szukaj. Tłumaczenie stron Google pomoże Ci zrozumieć treść stron.

28.08.2017
wypowiedzi: 47
*.dynamic.gprs.plus.pl

W sumie faktycznie dobry pomysł. Zwłaszcza jak się do reklamy zatrudni blogerki.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.