Forum: Pieluszki typu pampers - art. dziecięce 13

remo74 01.10.2013 *.aelu225.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Temat być może nie związany z franczyzą ale liczę na pomoc forumowiczów :)Czy ktoś wie jaka firma w Niemczech zajmuje się produkcją pieluszek jednorazowych, nieorginalnych typu pampers?Może ktos sprowadza takie pieluchy?

DawidPotul 28.06.2016 *.user-164-127-167-70.play-internet.pl

27

Szczerze powiem, że nie wiem. Jednak czasem sprowadzam rzeczy z Niemiec i sam jestem ciekaw.

MonikaKrygowicz 28.06.2016 *.89-73-236-130.dynamic.chello.pl

3

Fajnie jakby ktoś nam pomógł, bo sama jestem zainteresowana. Oj przydałoby się takie info bardzo ;)

remo74 28.06.2016 *.host-185-54-59-116.derkom.net.pl

5

Witam. Może macie Państwo dojście do pieluch dada ?:)Miałbym zbyt za wschodnią granica.Rozmawiałem nawet z producentem ale niestety mają umowę z Biedronką i tylko dla niej produkują. Wiem,że na necie są oferty prywatnych osób ale ceny nie zachęcają do kupna. Pozdrawiam

Koneffka 04.07.2016 *.85-222-21-83.dynamic.chello.pl

7

Jeśli nie znasz niemieckiego, to skorzystaj z Google translate, wpisuj kombinacje 'producent pieluch Niemcy' etc. i szukaj. Tłumaczenie stron Google pomoże Ci zrozumieć treść stron.

Gus!a 28.08.2017 *.apn-5-60-86-11.dynamic.gprs.plus.pl

73

W sumie faktycznie dobry pomysł. Zwłaszcza jak się do reklamy zatrudni blogerki.

remo74 04.06.2018 *.host-185-54-59-116.derkom.net.pl

5
Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.