Forum: Jaki biznes w miasteczku 15 tys.

08.01.2017
wypowiedzi: 9
*.icpnet.pl

Dobrym pomysłem jest sprzedaż ubezpieczeń.Można otworzyć multiagencję ubezpieczeniową pod logo Cuk.Wystarczy tylko 15 tys. by ją uruchomić.Franczyza daje poczucie bezpieczeństwa,  można liczyć na wsparcie.

10.01.2017
wypowiedzi: 15
*.106.159.97

Ja proponuję otworzyć secondhand, nie trzeba wiele włożyć w otwarcie takiego biznesu, a na pewno będzie dawał kilkutysięczne dochody na miesiąc

12.01.2017
wypowiedzi: 38
*.adseto.com

Sklep z odzieża używaną to bardzo dobry pomysł. Oczywiście jeśli takowego nie ma jeszcze w pobliżu. Można się na tym nieźle dorobić, chociaż na początku wydaje się to niemożliwe

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Ja polecam myjnię bezdotykową, o ile nie ma już takiej w okolicy. A środki należy zdobyć z wiedzy - czyli książek :). Nam z mężem mocno pomogła 1 super pozycja. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" :)

13.02.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzien dobry. W małych miasteczkach sprawdza sie biznes,w który niewiele inwestujemy i taki który skupi uwagę np większości kobiet .Zamiast tworzyć biznes od podstaw/ a wszyscy wiemy jakie są to pieniadze/ ,warto nawiązac współpracę z firmą która zrobi to za nas.Możemy stać się współracownikiem biznesowym i wtedy uzyskujemy dostęp do całego asortymentu,reklamy, ,systemu dystrybucji,szkoleń, webinarów i wielu innych form pomocy.Pracujemy na własny rachunek,bez podposywania weksli i zabezpieczeń. Chętnie udostępnię więcej szczegółów.

n.plawnicka@poczta.onet.pl

 

17.06.2017
wypowiedzi: 8
*.230.114.166

To już konkretnie zależy od potrzeb mieszkańców danego miasteczka. Warto zastanowić się, czego brakuje, a co mogłoby się mieszkańcom przydać. Trzeba też mieć na uwadze, że nie obędzie się bez reklamy. Warto skorzystać z oferty tej agencji reklamowej http://mobile-plus.pl/ , mają spore doświadczenbie w temacie.

19.06.2017
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Branża fotowoltaiczna jest na etapie dynamicznego rozwoju.

Firma PV Instalator Polska buduje sieć partnerską na terenie całej Polski.

Otwierając Oddział PV Instalator Polska można otworzyć swój nowy biznes jak i poszerzyć dotychczasową oferte firmy działając pod szyldem firmy PV Instalator Polska.

Zapraszam do kontaktu:

Paulina Herma

nr. tel: 514-747-090

e-mail: paulina.herma@pvinstalator.pl

02.07.2017
wypowiedzi: 5
*.dynamic.gprs.plus.pl

Miasto dosyć małe, ale nie za małe żeby prowadzić biznes przez internet. To jest własnie wielka zaleta sieci, możecie w każdym miejscu na świecie prowadzić swój biznes :) Polecam wam zapoznanie się z teamte sieci afilacyjnej MyLead http://mylead.pl/ dzięki proponowanym przez nich programom partnerskim możecie bardzo fajnie sobie nie tylko dorobić do pensji, ale także wyciągnąć wystarczającą sumę co miesiąc.

11.07.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.chello.pl

Może przydadzą się też namiary na producenta małej architektury, a więc ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, tablice/ gabloty informacyjne, zadaszenia – produkcją tego zajmuje się http://www.ziegler-studio.pl/ z okolic Wrocławia. Produkty są solidne, u nas mają po kilka lat i dobrze se trzymają.

31.07.2017
wypowiedzi: 19
*.dynamic.chello.pl

W małym mieście może być zapotrzebowanie na usługi wizażystki – to powinien być dobry i opłacalny biznes. Warto jednak zatrudnić osobę z odpowiednim wykształceniem, która ukończyła szkołę o odpowiedniej renomie, np. Międzynarodowe Studium Dziewulskich, wydział Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji (http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/). Dobra wizażystka przyciągnie klientki. 

08.08.2017
wypowiedzi: 38
*.play-internet.pl

dobrze mówisz, własny biznes jest dla twardzieli którzy przebrną przez wszystkie trudności.

15.08.2017
wypowiedzi: 3
*.naszasiec.net

W tak małym miasteczku to musisz niestety zrobić dobry research bo nie wszystko przejdzie :) ja robię torty na zamówienie i sama myślę o otwarciu sklepu z tortami artystycznymi :) chcę udać się na szkolenie do http://www.akademiamistrza.pl/warsztat-mistrza/kategorie/szkolenia/ i wreszcie ugruntować moją wiedzę którą zdobyłam przez te lata :)  

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.