Forum: Jaki biznes w miasteczku 15 tys.

08.01.2017
wypowiedzi: 8
*.icpnet.pl

Dobrym pomysłem jest sprzedaż ubezpieczeń.Można otworzyć multiagencję ubezpieczeniową pod logo Cuk.Wystarczy tylko 15 tys. by ją uruchomić.Franczyza daje poczucie bezpieczeństwa,  można liczyć na wsparcie.

10.01.2017
wypowiedzi: 15
*.106.159.97

Ja proponuję otworzyć secondhand, nie trzeba wiele włożyć w otwarcie takiego biznesu, a na pewno będzie dawał kilkutysięczne dochody na miesiąc

12.01.2017
wypowiedzi: 34
*.adseto.com

Sklep z odzieża używaną to bardzo dobry pomysł. Oczywiście jeśli takowego nie ma jeszcze w pobliżu. Można się na tym nieźle dorobić, chociaż na początku wydaje się to niemożliwe

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Ja polecam myjnię bezdotykową, o ile nie ma już takiej w okolicy. A środki należy zdobyć z wiedzy - czyli książek :). Nam z mężem mocno pomogła 1 super pozycja. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" :)

13.02.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzien dobry. W małych miasteczkach sprawdza sie biznes,w który niewiele inwestujemy i taki który skupi uwagę np większości kobiet .Zamiast tworzyć biznes od podstaw/ a wszyscy wiemy jakie są to pieniadze/ ,warto nawiązac współpracę z firmą która zrobi to za nas.Możemy stać się współracownikiem biznesowym i wtedy uzyskujemy dostęp do całego asortymentu,reklamy, ,systemu dystrybucji,szkoleń, webinarów i wielu innych form pomocy.Pracujemy na własny rachunek,bez podposywania weksli i zabezpieczeń. Chętnie udostępnię więcej szczegółów.

n.plawnicka@poczta.onet.pl

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.