Forum: Jaki biznes w miasteczku 15 tys.

08.01.2017
wypowiedzi: 10
*.icpnet.pl

Dobrym pomysłem jest sprzedaż ubezpieczeń.Można otworzyć multiagencję ubezpieczeniową pod logo Cuk.Wystarczy tylko 15 tys. by ją uruchomić.Franczyza daje poczucie bezpieczeństwa,  można liczyć na wsparcie.

10.01.2017
wypowiedzi: 15
*.106.159.97

Ja proponuję otworzyć secondhand, nie trzeba wiele włożyć w otwarcie takiego biznesu, a na pewno będzie dawał kilkutysięczne dochody na miesiąc

12.01.2017
wypowiedzi: 44
*.adseto.com

Sklep z odzieża używaną to bardzo dobry pomysł. Oczywiście jeśli takowego nie ma jeszcze w pobliżu. Można się na tym nieźle dorobić, chociaż na początku wydaje się to niemożliwe

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Ja polecam myjnię bezdotykową, o ile nie ma już takiej w okolicy. A środki należy zdobyć z wiedzy - czyli książek :). Nam z mężem mocno pomogła 1 super pozycja. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" :)

13.02.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzien dobry. W małych miasteczkach sprawdza sie biznes,w który niewiele inwestujemy i taki który skupi uwagę np większości kobiet .Zamiast tworzyć biznes od podstaw/ a wszyscy wiemy jakie są to pieniadze/ ,warto nawiązac współpracę z firmą która zrobi to za nas.Możemy stać się współracownikiem biznesowym i wtedy uzyskujemy dostęp do całego asortymentu,reklamy, ,systemu dystrybucji,szkoleń, webinarów i wielu innych form pomocy.Pracujemy na własny rachunek,bez podposywania weksli i zabezpieczeń. Chętnie udostępnię więcej szczegółów.

n.plawnicka@poczta.onet.pl

17.06.2017
wypowiedzi: 8
*.230.114.166

To już konkretnie zależy od potrzeb mieszkańców danego miasteczka. Warto zastanowić się, czego brakuje, a co mogłoby się mieszkańcom przydać. Trzeba też mieć na uwadze, że nie obędzie się bez reklamy. Warto skorzystać z oferty tej agencji reklamowej http://mobile-plus.pl/ , mają spore doświadczenbie w temacie.

19.06.2017
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Branża fotowoltaiczna jest na etapie dynamicznego rozwoju.

Firma PV Instalator Polska buduje sieć partnerską na terenie całej Polski.

Otwierając Oddział PV Instalator Polska można otworzyć swój nowy biznes jak i poszerzyć dotychczasową oferte firmy działając pod szyldem firmy PV Instalator Polska.

Zapraszam do kontaktu:

Paulina Herma

nr. tel: 514-747-090

e-mail: paulina.herma@pvinstalator.pl

02.07.2017
wypowiedzi: 7
*.dynamic.gprs.plus.pl

Miasto dosyć małe, ale nie za małe żeby prowadzić biznes przez internet. To jest własnie wielka zaleta sieci, możecie w każdym miejscu na świecie prowadzić swój biznes :) Polecam wam zapoznanie się z teamte sieci afilacyjnej MyLead http://mylead.pl/ dzięki proponowanym przez nich programom partnerskim możecie bardzo fajnie sobie nie tylko dorobić do pensji, ale także wyciągnąć wystarczającą sumę co miesiąc.

11.07.2017
wypowiedzi: 37
*.dynamic.chello.pl

Może przydadzą się też namiary na producenta małej architektury, a więc ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, tablice/ gabloty informacyjne, zadaszenia – produkcją tego zajmuje się http://www.ziegler-studio.pl/ z okolic Wrocławia. Produkty są solidne, u nas mają po kilka lat i dobrze se trzymają.

31.07.2017
wypowiedzi: 21
*.dynamic.chello.pl

W małym mieście może być zapotrzebowanie na usługi wizażystki – to powinien być dobry i opłacalny biznes. Warto jednak zatrudnić osobę z odpowiednim wykształceniem, która ukończyła szkołę o odpowiedniej renomie, np. Międzynarodowe Studium Dziewulskich, wydział Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji (http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/). Dobra wizażystka przyciągnie klientki. 

08.08.2017
wypowiedzi: 56
*.play-internet.pl

dobrze mówisz, własny biznes jest dla twardzieli którzy przebrną przez wszystkie trudności.

15.08.2017
wypowiedzi: 3
*.naszasiec.net

W tak małym miasteczku to musisz niestety zrobić dobry research bo nie wszystko przejdzie :) ja robię torty na zamówienie i sama myślę o otwarciu sklepu z tortami artystycznymi :) chcę udać się na szkolenie do http://www.akademiamistrza.pl/warsztat-mistrza/kategorie/szkolenia/ i wreszcie ugruntować moją wiedzę którą zdobyłam przez te lata :)  

23.08.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę, że branża optyczna jest teraz obiecująca patrząc na ilość ludzi, która chodzi w okularach. Może coś w tym stylu: http://www.krak-optic.pl/?

To może być ciekawa opcja. Pomyśl o tym.

29.08.2017
wypowiedzi: 14
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane otwarciem placówki partnerskiej banku zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

30.08.2017
wypowiedzi: 3
*.opole.pl

Wydaje mi się, że zamiast szukać pomysłów na forum warto by zapoznać się z opiniami samych mieszkańców. Ciekawym pomysłem może być np. wykorzystanie spotted w tym celu. 
Ja ze swojej strony zaproponowałbym jakąś małą niedrogą gastronomię, ale taką dla całej rodziny (czytaj też i starszych- babcie dziadków) tak by od czasu do czasu mogli obiad zamówić gdy im się nie chce gotować lub nie mają czasu bo wracają/są na działce. 
Chilli Mili oferuje ciekawą franczyzę w gasntonomii. Możesz zobaczyć też inne jadłodajnie/ bary mleczne. 

30.08.2017
*.dynamic.gprs.plus.pl

A w tej okolicy u Ciebie są jakieś myjnie? Nawet jeśli są, to może otworzyłbyś jakąś alternatywę, np. myjnię parową? Teraz to coraz popularniejsze. A może sklep wulkanizacyjny i taką myjnię obok jako uzupełnienie? Mój brat ma właśnie coś takiego (on ma myjnie optimy z Green steam ) i całkiem nieźle mu się wiedzie, dużo ludzi korzysta i w sumie zawsze będzie korzysta c, bo jak się ma samochód , to cóż, trzeba go myc

04.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może wykonuj tłumaczenia techniczne katowice. To bardzo opłacalny biznes, a klientów możesz łapać z całego kraju, nie będzie cię ograniczać miasto i mała ilość mieszkańców. ;)

12.09.2017
*.static.edis.at

Agroturystyka teraz to tylko przychodzi mi do głowy.

19.09.2017
wypowiedzi: 29
*.242.139.2

Ktoś wcześniej wspomniał o wyposażeniu restaturacji czy innego lokalnego biznesu w elementy małej architektury miejskiej. Ciekawą ofertę tego typu produktów oferuje też firma Komeserwis [url]http://www.komserwis.pl/pl/produkty/lawki-i-stoly.html[/url]. Poza stołami i ławkami można u nich znalezc kosze na śmieci, gabloty czy stojaki rowerowe czyli wszystko to co będzie służyć klientom. Warto zadbac o swój biznes także pod tym kątem :)

19.09.2017
wypowiedzi: 16
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A klub malucha? Byłaby atrakcja dla dzieci i praca dla pedagogów.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.