Forum: Jaki biznes w miasteczku 15 tys.

20.09.2017
wypowiedzi: 15
*.play-internet.pl

Za takie pieniądze to ja bym w jakiś sklep internetowy zainwestował.

30.10.2017
wypowiedzi: 185
*.play-internet.pl

Na pewno warto otworzyć sklep wielobranżowy. Dzięki temu szybko przekonamy się jakie towary są chodliwe, a tym samym w jakim kierunku poszerzyć asortyment. Tutaj http://horstsc.pl jest namiar na hurtownię, w której warto się zaopatrywać. Mają naprawdę ogromny wybór towarów i ceny są ok.

30.10.2017
wypowiedzi: 4
*.ssp.dialog.net.pl

Moim zdaniem bardzo się opłaca założyć firmę, nawet taką, która wysyła produkty na całą Polskę i poza nią. Bardzo dobrym przykładem jest http://atest.net.pl/  - firma ta produkuje odzież roboczą, której odbiorcami są firmy w całej Polsce.

02.11.2017
wypowiedzi: 43
*.stimo.net

Może to być sklep, jakieś usługi czy tego typu sprawy. Musisz wymyślić w czym jesteś dobry i co chcesz robić, a własny lokal to dobra sprawa :)

08.11.2017
wypowiedzi: 24
*.181.117.18

Ja z kolei wychodzę z założenia, że najlepiej wstrzelić się w jakąś niszę, branżę, która w naszej okolicy nie jest za bardzo zagospodarowana. Ja na przykład założyłem w swoim miasteczku, Morągu koło Olsztyna, hurtownię sprzętu szkolnego. Najbliższy taki zakład jest oddalony od mojego o prawie 100 kilometrów, więc teraz okoliczne szkoły są moimi klientami.A ja jedynie na tym mogę zyskać...

08.11.2017
wypowiedzi: 8
*.ap-media.pl

Moim zdaniem najlepiej gdybyś połączył sklep stacjonarny z internetowym - wtedy kwestia towaru i magazynu jest załątwiona. Podobnie z formalnościami. Rzeczą o którą na pewno warto zadbać jest jakośc towaru i  sklepu internetowego. Platforma musi być ładna i przyjemna w użytkowaniu zarówno dla Ciebie jak i dla Klientów. W tej kwestii polecam skontaktować się z firmą Interfeo. Mają duże doświaczenie w tworzeniu świetnych sklepów internetowych. Na pewno doradzą i pomogą. 

10.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie no widze, ze pomysłów troche macie. Tak więc no coś na pewno byście wybrali ciekawego. Tylko w sumie sam nie wiem co.

____

http://www.wiedzainfo.pl/

09.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W małym miasteczku można zawsze otworzyć jakiś sklep, w zależności od zapotrzebowania. Jeśli np. jesteś biegły w komputerach lub znasz jakiś język możesz otworzyć internetowe biuro tłumaczeń itp. Nie koniecznie musi to być biznes stacjonarny. Znajdź zapotrzebowanie w swoim miasteczku i je zlikwiduj. Na tym polega rynek. 

11.01.2018
wypowiedzi: 4
*.106.159.97

My mamy firmę transportową w miejscowości podobnej wielkości. Rozważamy opcię poszerzenia działalności o sklep motoryzacyjny, ale nie taki klasyczny tylko bardziej nastawiony pod samochody przemyslowe, przyczepy i maszyny rolnicze. Sami wykorzystując samochody dostawsze mieliśmy często problem z zakupem odpowiednich części zamiennych lub jakichś akcesoriów. Już sama wymiana lamp do przyczepy była nie lada wyzwaniem. 

Myślę, że w małym miasteczku, gdzie sporo osób ma własne gospodarstwa i maszyny rolne taki sklep mógłby sobie całkiem dobrze radzić. 

12.01.2018
wypowiedzi: 13
*.106.159.97

A co sądzicie o prowadzeniu sklepu interenetowego. W końcu to działalność na całą Polskę i nie ma znaczenia, ze mieszka sie w małym mieście. podoba mi sią na przykład taki sklep i to na nim chciałabym się wzorowac: https://borika.pl/butik

16.01.2018
wypowiedzi: 6
*.adsl.inetia.pl

Ciezko powiedziec co sie sprawdzi w takich okolicznosciach. Na to wplyw ma naprawde duzo czynnikow nie zaleznych w zadnym stopniu od nas. Jedno dnia mozesz miec bardzo duzy popyt na swoje uslugi .. a kilka miesiecy pozniej brak klientow. Najwazniejsze jest tutaj dobrze trafic w nisze .. to cala tajemnica sukcesu moim zdaniem. Zawsze trzeba pamietac o tym .. im trudniejsze zadanie do wykonania - tym wieksza placa. Jesli dysponujesz wiekszym budzetem to mozesz wejsc w zlecenia z uzyciem maszyn ciezkich ( mowie tutaj o takich cackach https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota ) Mozna ciac znacznie koszta wypozyczajac potrzebne maszyny u posrednikow .. chociaz na dluzsza mete to nie bedzie az tak oplacalne. Warto tez pokusic sie o jakies dotacje na start .. jest duza szansa na ich otrzymanie. Pozdrawiam

16.01.2018
wypowiedzi: 8
*.106.159.97

też mi się wydaje, że wtakiej malej miejscowości najlepiej sprawdzi się boznes online. Kuzyn rozpoczynał od prowadzenia zwykłego warsztatu samochodowego, ale szybko zorientował się, że znacznie bardziej opłacalne jest prowadzenie sklepu internetowego ze specjalistycznym sprzętem motoryzacyjnym: http://www.jaltestpolska.com/pl/diagnostyka/przyczep-naczep

16.01.2018
wypowiedzi: 8
*.106.159.97

Moim zdaniem licząc na sukces działalności handlowej powinniśmy ptrzede wszystki za priorytet uznać nie tradycyjny sklep stacjonarny, ale biznes online. Kuzyn miał warsztat samochodowy, w którym sprzedawał również akcesoria samochodowe. Nie powodziło mu się źle, ale majątku też się nie dorobił. Prawdziwy sukces firma odniosła dopier wtedy, gdy dodatkowo zaczął prowadzić sprzedaż specjalistyccznych użądzeń motoryzacyjnych przez interenet: http://www.jaltestpolska.com/pl/diagnostyka/przyczep-naczep

31.01.2018
wypowiedzi: 5
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W małym miasteczku, nie musisz inwestować w lokal.My dajemy specjalistyczny samochód do handlu obwoźnego spożywką. Handel odbywa się głownie na wsiach , w okolicach małych miasteczek, gdzie ludzie mają problem z kupnem podstawowych  produktów spozywczych.Oprócz tego dostajesz niezbędne  narzędzia- laptop, telefon, kartę paliwową, wszelkie wsparcie operacyjne i marketingowe.NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW WCHODZĄC DO TEGO BIZNESU.Zachęcam do kontaktu Paweł 882590962 http://www.abcnakolach.pl/

21.02.2018
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Czy to miasteczko czy wieś fajnym wydaje mi się biznesem jest ten, który ja prowadzę - punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam. Odkurzacze te stały się już coraz bardziej modne w naszych stronach, ludzie często z nich korzystają, bo zabijają dokładnie bakterie i zapachy, a czyszczenie za ich pomocą nie kosztuje zbyt dużo.

21.02.2018
wypowiedzi: 8
*.80.166.reserved.voxility.com

Raczej branża finansowa. Ewentualnie MLM.

_____________________

Ekonomia

21.02.2018
wypowiedzi: 7
*.189.114.245

Za 15 tys. zł można zapomnieć o franchisingu. Jak już to MLM.

________________________________________

http://pracelicencjackie.bydgoszcz.pl

22.02.2018
wypowiedzi: 14
*.play-internet.pl

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

22.02.2018
wypowiedzi: 9
*.231.161.11

Otwórz lumpeks. W Polsce to złoty biznes.

____________________________________

Historia

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.