Forum: Jaki biznes w miasteczku 15 tys.

20.09.2017
wypowiedzi: 14
*.play-internet.pl

Za takie pieniądze to ja bym w jakiś sklep internetowy zainwestował.

30.10.2017
wypowiedzi: 168
*.play-internet.pl

Na pewno warto otworzyć sklep wielobranżowy. Dzięki temu szybko przekonamy się jakie towary są chodliwe, a tym samym w jakim kierunku poszerzyć asortyment. Tutaj http://horstsc.pl jest namiar na hurtownię, w której warto się zaopatrywać. Mają naprawdę ogromny wybór towarów i ceny są ok.

30.10.2017
wypowiedzi: 4
*.ssp.dialog.net.pl

Moim zdaniem bardzo się opłaca założyć firmę, nawet taką, która wysyła produkty na całą Polskę i poza nią. Bardzo dobrym przykładem jest http://atest.net.pl/  - firma ta produkuje odzież roboczą, której odbiorcami są firmy w całej Polsce.

02.11.2017
wypowiedzi: 34
*.stimo.net

Może to być sklep, jakieś usługi czy tego typu sprawy. Musisz wymyślić w czym jesteś dobry i co chcesz robić, a własny lokal to dobra sprawa :)

08.11.2017
wypowiedzi: 4
*.181.117.18

Ja z kolei wychodzę z założenia, że najlepiej wstrzelić się w jakąś niszę, branżę, która w naszej okolicy nie jest za bardzo zagospodarowana. Ja na przykład założyłem w swoim miasteczku, Morągu koło Olsztyna, hurtownię sprzętu szkolnego. Najbliższy taki zakład jest oddalony od mojego o prawie 100 kilometrów, więc teraz okoliczne szkoły są moimi klientami.A ja jedynie na tym mogę zyskać...

08.11.2017
wypowiedzi: 8
*.ap-media.pl

Moim zdaniem najlepiej gdybyś połączył sklep stacjonarny z internetowym - wtedy kwestia towaru i magazynu jest załątwiona. Podobnie z formalnościami. Rzeczą o którą na pewno warto zadbać jest jakośc towaru i  sklepu internetowego. Platforma musi być ładna i przyjemna w użytkowaniu zarówno dla Ciebie jak i dla Klientów. W tej kwestii polecam skontaktować się z firmą Interfeo. Mają duże doświaczenie w tworzeniu świetnych sklepów internetowych. Na pewno doradzą i pomogą. 

10.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie no widze, ze pomysłów troche macie. Tak więc no coś na pewno byście wybrali ciekawego. Tylko w sumie sam nie wiem co.

____

http://www.wiedzainfo.pl/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.