Forum: Jaki biznes w miasteczku 15 tys.

08.03.2018
wypowiedzi: 52
*.244.185.28

Handel przedmiotami z tworzyw sztucznych jest dobrym pomysłem z uwagi na cenę i nowoczesne metody ich produkcji. My na przykład produkowaliśmy doniczki na drodze współpracy z www.rotolution.com. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych, były starannie wykonane, a każdy lubi dobrze zrobiony produkt za przystępną cenę, więc gorąco polecam. :)

08.03.2018
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za takie pieniądze to chyba tylko budka z kebabem. Ewentualnie jakieś pośrednictwo w chwilówkach czy pożyczkach.

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.