Forum: Jaki biznes w miasteczku 15 tys. 1475

PaulinaHer 19.06.2017 *.ebv3.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Branża fotowoltaiczna jest na etapie dynamicznego rozwoju.

Firma PV Instalator Polska buduje sieć partnerską na terenie całej Polski.

Otwierając Oddział PV Instalator Polska można otworzyć swój nowy biznes jak i poszerzyć dotychczasową oferte firmy działając pod szyldem firmy PV Instalator Polska.

Zapraszam do kontaktu:

Paulina Herma

nr. tel: 514-747-090

e-mail: paulina.herma@pvinstalator.pl

Pamela 08.08.2017 *.user-31-174-197-71.play-internet.pl

70

dobrze mówisz, własny biznes jest dla twardzieli którzy przebrną przez wszystkie trudności.

opiekunnestbank 29.08.2017 *.aeop205.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane otwarciem placówki partnerskiej banku zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Hubert Pawlikowski 30.08.2017 *.apn-46-169-83-25.dynamic.gprs.plus.pl

2

A w tej okolicy u Ciebie są jakieś myjnie? Nawet jeśli są, to może otworzyłbyś jakąś alternatywę, np. myjnię parową? Teraz to coraz popularniejsze. A może sklep wulkanizacyjny i taką myjnię obok jako uzupełnienie? Mój brat ma właśnie coś takiego (on ma myjnie optimy z Green steam ) i całkiem nieźle mu się wiedzie, dużo ludzi korzysta i w sumie zawsze będzie korzysta c, bo jak się ma samochód , to cóż, trzeba go myc

adamowicz 12.09.2017 *.153-48-235-37.static.edis.at

2

Agroturystyka teraz to tylko przychodzi mi do głowy.

tomaszjawor10 19.09.2017 *.afjf86.neoplus.adsl.tpnet.pl

40

A klub malucha? Byłaby atrakcja dla dzieci i praca dla pedagogów.

dariuszkowalczyk11 20.09.2017 *.user-94-254-168-233.play-internet.pl

22

Za takie pieniądze to ja bym w jakiś sklep internetowy zainwestował.

tomtom 02.11.2017 *.host86.stimo.net

48

Może to być sklep, jakieś usługi czy tego typu sprawy. Musisz wymyślić w czym jesteś dobry i co chcesz robić, a własny lokal to dobra sprawa :)

Mitek7 08.11.2017 *.194.181.117.18

63

Ja z kolei wychodzę z założenia, że najlepiej wstrzelić się w jakąś niszę, branżę, która w naszej okolicy nie jest za bardzo zagospodarowana. Ja na przykład założyłem w swoim miasteczku, Morągu koło Olsztyna, hurtownię sprzętu szkolnego. Najbliższy taki zakład jest oddalony od mojego o prawie 100 kilometrów, więc teraz okoliczne szkoły są moimi klientami.A ja jedynie na tym mogę zyskać...

Mariola Bardzka 21.02.2018 *.89-64-15-96.dynamic.chello.pl

1

Czy to miasteczko czy wieś fajnym wydaje mi się biznesem jest ten, który ja prowadzę - punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam. Odkurzacze te stały się już coraz bardziej modne w naszych stronach, ludzie często z nich korzystają, bo zabijają dokładnie bakterie i zapachy, a czyszczenie za ich pomocą nie kosztuje zbyt dużo.

KIKA POLSKA 22.02.2018 *.user-94-254-158-52.play-internet.pl

14

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.