Forum: Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

28.10.2013
wypowiedź: 1
*.chelmnet.pl

Witam, czy obecnie na zasadzie franczyzy opłaca się prowadzić sklep z bielizną w dużej galerii handlowej? Sam czynsz ok 10 tys..czy to się sprzedaje?

05.03.2014
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Pewnie, że się sprzedaje. Kobiety wolą kupować markową bieliznę w sklepie stricte z bielizną, niż udawać sie w tym celu do sieciówki, wiadomo - mimo, że cena jest niższa, to jakość też jest dużo gorsza i staniki po jednym praniu nadają się do wyrzucenia.

26.08.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To zależy od miasta. Zawsze warto spróbować. Dobrze, że ja nie mam takiego problemu. Jako opiekun medyczny mam prace zapewnioną. I nie jest to taki zły zawód, polecam poczytać: http://www.piotrowice.katowice.pl/opiekun-medyczny-zawod-niedoceniany-a-potrzebny

28.08.2017
wypowiedzi: 41
*.dynamic.gprs.plus.pl

A musi mieć 50 metrów? Dlaczego?

05.09.2017
wypowiedzi: 43
*.rev.ndi.net.pl

No nie wiem czy się opłaca, zalezy jaka to galeria, bo chyba nie jest nowiną, że zazwyczaj wynajmowanie powierzchni pod sklepy tanie nie jest.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.