Forum: Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

28.10.2013
wypowiedź: 1
*.chelmnet.pl

Witam, czy obecnie na zasadzie franczyzy opłaca się prowadzić sklep z bielizną w dużej galerii handlowej? Sam czynsz ok 10 tys..czy to się sprzedaje?

05.03.2014
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Pewnie, że się sprzedaje. Kobiety wolą kupować markową bieliznę w sklepie stricte z bielizną, niż udawać sie w tym celu do sieciówki, wiadomo - mimo, że cena jest niższa, to jakość też jest dużo gorsza i staniki po jednym praniu nadają się do wyrzucenia.

26.08.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To zależy od miasta. Zawsze warto spróbować. Dobrze, że ja nie mam takiego problemu. Jako opiekun medyczny mam prace zapewnioną. I nie jest to taki zły zawód, polecam poczytać: http://www.piotrowice.katowice.pl/opiekun-medyczny-zawod-niedoceniany-a-potrzebny

28.08.2017
wypowiedzi: 47
*.dynamic.gprs.plus.pl

A musi mieć 50 metrów? Dlaczego?

05.09.2017
wypowiedzi: 49
*.rev.ndi.net.pl

No nie wiem czy się opłaca, zalezy jaka to galeria, bo chyba nie jest nowiną, że zazwyczaj wynajmowanie powierzchni pod sklepy tanie nie jest.

21.02.2018
wypowiedzi: 33
*.play-internet.pl

Hej, nie wiem czy się opłaca. Zobacz na przykład ten sklep https://www.gaia.com.pl/tabela.html , świetnie sobie radzi w sieci i ma rzeszę klientów zadowolonych z zakupów. Próbuję powiedzieć, że może lepiej byłoby jednak otworzyć biznes online? W dużej galerii możesz mieć zbyt, ale kilka złych opinii i już leżysz. Ja bym jednak otworzyła coś w Internecie. 

23.02.2018
wypowiedzi: 11
*.dynamic.gprs.plus.pl

Czyms sie musi ta bielizna wyrozniac. Może isc w duze rozmiary?

19.03.2018
wypowiedzi: 16
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jasne,że tak.Należy jednak pamiętać,że takie sklepy muszą stawiać na solidną reklamę zarówno lokalną jak i internetową. https://foxstrategy.pl/kampanie-google-adwords/ Znają się na rzeczy,warto się do nich odezwać i popytać 

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.