Forum: Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

28.10.2013
wypowiedź: 1
*.chelmnet.pl

Witam, czy obecnie na zasadzie franczyzy opłaca się prowadzić sklep z bielizną w dużej galerii handlowej? Sam czynsz ok 10 tys..czy to się sprzedaje?

05.03.2014
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Pewnie, że się sprzedaje. Kobiety wolą kupować markową bieliznę w sklepie stricte z bielizną, niż udawać sie w tym celu do sieciówki, wiadomo - mimo, że cena jest niższa, to jakość też jest dużo gorsza i staniki po jednym praniu nadają się do wyrzucenia.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.