Forum o artykule: Centra handlowe na celowniku 14

obiektywny komentator 28.10.2013 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
Nie wiem, jak w innych miastach, ale sklep tej sieci w Nowym Sącz to jakieś MASAKRYCZNE NIEPOROZUMIENIE !!!! Wątpię żeby miał choć te minimalne 50 metrów. Zatowarowanie jakaś kpina

Gus!a 28.08.2017 *.apn-5-60-86-11.dynamic.gprs.plus.pl

53

Trudno o takie kontakty. Najlepiej na miejscu szukać.

JohnPershing 20.03.2018 *.89.238.186.236

To może być strasznie ryzykowny biznes. Ciuchy w Polsce sprzedają cię coraz gorzej.

Dyplomowe prace

Mitek7 23.03.2018 *.194.181.117.18

63

A ja z kolei jestem ciekawa, jak polskie społeczeństwo zareaguje na zakaz handlu w kontekście zbliżających się świąt wielkanocnych. Dla mnie mie ma to większej różnicy, gdyż i tak zakupy, szczególnei prezenty staram się kupować ze sporym wyprzedzeniem. NIe wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale naprawdę nie należy zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, chociażby dlatego, że potem może nam brakować czasu na różne rzeczy, różne czynności. na przykład na ostatnie święta Bożego Narodzenia, przygotowałam zawczasu specjalne filmy wideo dla swoich siostrzeńców i bratanic - https://www.listymikolaja.pl/zwyczaj-mikolajki.html . Byli bardzo przyjemnie zaskoczeni, a co ważniejsze uradowani. Przyznam się Wam, tak na marginesie,że lubię sprawiać ludziom przyjemność i zawsze staram się pozostawać "dobrym duchem". Wiadomo, że w życiu przydarzają się różne nieszczęścia i nie zawsze można być radosnym, ale pamiętajcie, że po każdej burzy nadchodzi słońce. TYle na dzisiaj ode mnie. Trzymajcie się ciepło, koleżanki i koledzy, a ja Wam życzę miłego weekendu,

MagikBiznesowy77 04.06.2018 *.185.230.127.83

139
Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

wheels happy 25.08.2018 *.localhost

1
Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one. - happy wheels

bertka 27.08.2018 *.public-gprs375688.centertel.pl

15
Sklepy online teraz przezywają prawdziwy rozkwit.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.