Forum: Hurtownie - płatność

03.11.2013
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Czy sa hurtownie które przy pierwszym zamówieniu daja fakture z terminem,czy przy pierwszym zamówieniu towaru musze najpierw zapłacić a przy kolejnych dostane na termin

19.05.2017
wypowiedzi: 6
*.centertel.pl

Raczej pierwsze zamówienia zawsze trzeba opłacić, a dopiero potem można liczyć na termin płatności http://sawo-kontenery.pl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.