Forum o artykule: Własny bank nie dla każdego 100

dgn 12.11.2013 *.host-94-231-61-111.ip.jarsat.pl

1
Witam, Jeżeli szukacie współpracy z rzetelnym partnerem/bankiem to omijajcie Credit Agricole. Nic nie dają, wiele wymagają, dużo obiecują. Oferta różni się od oddziałowej, nie ma w ofercie konsolidacji i innych produktów, które posiada ich oddział własny. Oferta gotówkowa max. do 50000zł. Dodatkowo ostatnio słyszałem, że wybranym Partnerom blokują dostępy do systemów i wypowiadają umowy bez podania przyczyny. Szczególnie jeżeli w pobliżu są ich oddziały.

Jaceks 08.02.2018 *.apn-77-112-41-32.dynamic.gprs.plus.pl

4

W dzisiejszych czasach franczyza jest bardzo atrakcyjną formą prowadzenia biznesu, jednak nie dla wszystkich. Zarówno franczyzobiorcy jak i franczyzodawca musza spełnić określone warunki aby taka współprac była udana i owocna dla obu stron. Mam na myśli taką umowę i zasady, które pozwalają na kompromis. W przypadku Nest Banku moją uwagę zwrócił dość ciekawy szczegół. Mianowicie palcówki tego banku stylizowane są na kawiarnie. Obsługa nie traktuje klienta jak za czasów PRL, tylko z życzliwością i szacunkiem. To sprawia, że Nest Bank opinie wśród klientów na blogach ekonomicznych i ogólnie w sieci zbiera nad wyraz pozytywne. Jak na naszą branżę bankową, wśród franczyzobiorców.

AnetaMalejczyk 09.02.2018 *.CMPC-089-239-125-162.CNet.Gawex.PL

24

Żeby znaleźć naprawdę dobry bank, który zazwyczaj będzie szedł na rękę i pomoże, gdyby coś złego się działo, to trzeba się nieźle naszukać. To nie jest takie proste, jak się wydaje. Ja zazwyczaj przeglądam wszelkiego rodzaju porównania kont firmowych tutaj i przyznam się szczerze, że oferty są kuszące (przynamniej dla mnie), ale to wiadomo, każdy indywidualnie pod siebie dobiera.

KenShamrock 26.02.2018 *.5.254.80.166.reserved.voxility.com

10

Tu trzeba mieć po pierwsze wiarygodność. Nie można być przede wszystkim być karanym. Po drugie trzeba mieć umiejętności sprzedażowe. Bez tego, nic się tu nie osiągnie.

Kryteria prac magisterskich

MikeMaloney 02.03.2018 *.185.216.35.120

7

Rynek bankowy jest bardzo nasycony. Tak to wygląda.

Licencjackie prace z politologii

emil21 18.04.2018 *.91.242.59.243

2
Z roku na rok pojawia się coraz więcej firm pożyczkowych http://kredyt-od-zaraz.pl Pożyczka online możesz mieć już bardzo szybko

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.