Forum o artykule: Własny bank nie dla każdego 100

dgn 12.11.2013 *.host-94-231-61-111.ip.jarsat.pl

1
Witam, Jeżeli szukacie współpracy z rzetelnym partnerem/bankiem to omijajcie Credit Agricole. Nic nie dają, wiele wymagają, dużo obiecują. Oferta różni się od oddziałowej, nie ma w ofercie konsolidacji i innych produktów, które posiada ich oddział własny. Oferta gotówkowa max. do 50000zł. Dodatkowo ostatnio słyszałem, że wybranym Partnerom blokują dostępy do systemów i wypowiadają umowy bez podania przyczyny. Szczególnie jeżeli w pobliżu są ich oddziały.

Jaceks 08.02.2018 *.apn-77-112-41-32.dynamic.gprs.plus.pl

4

W dzisiejszych czasach franczyza jest bardzo atrakcyjną formą prowadzenia biznesu, jednak nie dla wszystkich. Zarówno franczyzobiorcy jak i franczyzodawca musza spełnić określone warunki aby taka współprac była udana i owocna dla obu stron. Mam na myśli taką umowę i zasady, które pozwalają na kompromis. W przypadku Nest Banku moją uwagę zwrócił dość ciekawy szczegół. Mianowicie palcówki tego banku stylizowane są na kawiarnie. Obsługa nie traktuje klienta jak za czasów PRL, tylko z życzliwością i szacunkiem. To sprawia, że Nest Bank opinie wśród klientów na blogach ekonomicznych i ogólnie w sieci zbiera nad wyraz pozytywne. Jak na naszą branżę bankową, wśród franczyzobiorców.

AnetaMalejczyk 09.02.2018 *.CMPC-089-239-125-162.CNet.Gawex.PL

24

Żeby znaleźć naprawdę dobry bank, który zazwyczaj będzie szedł na rękę i pomoże, gdyby coś złego się działo, to trzeba się nieźle naszukać. To nie jest takie proste, jak się wydaje. Ja zazwyczaj przeglądam wszelkiego rodzaju porównania kont firmowych tutaj i przyznam się szczerze, że oferty są kuszące (przynamniej dla mnie), ale to wiadomo, każdy indywidualnie pod siebie dobiera.

KenShamrock 26.02.2018 *.5.254.80.166.reserved.voxility.com

10

Tu trzeba mieć po pierwsze wiarygodność. Nie można być przede wszystkim być karanym. Po drugie trzeba mieć umiejętności sprzedażowe. Bez tego, nic się tu nie osiągnie.

___________________________________________

Kryteria prac magisterskich

MikeMaloney 02.03.2018 *.185.216.35.120

7

Rynek bankowy jest bardzo nasycony. Tak to wygląda.

____________________________

Licencjackie prace z politologii

emil21 18.04.2018 *.91.242.59.243

2
Z roku na rok pojawia się coraz więcej firm pożyczkowych http://kredyt-od-zaraz.pl Pożyczka online możesz mieć już bardzo szybko

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.