Forum: Wycena usług 1483

kunas 14.11.2013 *.abiz54.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Sprawdźcie nowo powstałą porównywarkę cen usług - uslugi24.pl. Tworzone i zebrane są w niej standardy usług, nazw i opisów. Porównywarka umożliwia zamieszczanie profesjonalnych cenników wykonawcom usług. Strona umożliwia szybkie porozumiewanie się z klientem co znacznie skraca czas realizacji zamówienia.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.