Forum: Sklep z zabawkami - czy warto prowadzić?

02.01.2017
wypowiedzi: 132
*.play-internet.pl

W takim przypadku przede wszystki warto korzystać z darmowych rozwiązań. Zerknijcie sobie tutaj http://pasejo.pl . Jest tam bowiem platforma, która udostępnia bezpłatne oprogramowanie dla sklepów internetowych.

04.01.2017
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli będziesz mieć konkurencyjne ceny i dobrej jakości towar, to się opłaca. Ludzie potrzebują alternatywy dla Smyków czy Fido, które są baaardzo drogie.

05.01.2017
wypowiedzi: 15
*.106.159.97

Witam wszystkim:) miałam okazję obserwować pracę w sklepie z zabawkami i mogę stwierdzić, że nawet stacjonarny sklep w dobrej lokalizacji jest rentowny, więc nie trzeba zaczynać od sklepu internetowego. Jeśli jednak ma to być stacjonarny to przede wszystkim należy znaleźć rzetelnych pracowników, którzy będą znali towar i będą potrafili go sprzedać...bo niestety, ale to rodzice robią zakupy, a nie dzieci:)

23.01.2017
wypowiedzi: 5
*.gdansk.vectranet.pl

Sklep z zabawkami dla dzieci to może być całkiem dobry pomysł. Jednak według mnie wszystko zależy od lokalizacji takiego sklepu, co wiadomo wiąże się z wysokimi kosztami. Sklep internetowy też wydaje się być dobrą opcją. Kolega prowadzi taki i bardzo sobie chwali. Z tego co wiem to na zabawkach jest całkiem duż marża :)

30.01.2017
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja sądzę, że warto, na zabawki zawsze będzie popyt i co chwilę powstają nowe coraz to ciekawsze rzeczy, np. popatrzcie tutaj: http://www.urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-karty/karty Asoryment cały czas się zmienia, a na dodatek teraz planszówki stały się bardzo modne także wśród młodzieży i dorosłych, więc można jeszcze poszerzyć ofertę.

14.02.2017
wypowiedzi: 22
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To prawda, że aktualnie chyba najbardziej opłacalna jest sprzedaż internetowa. Sklepy internetowe to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza, że jest teraz tak wielu zwolenników takich zakupów. Nie ma co się dziwić w sumie, zaoszczędzić można dzięki temu mnóstwo czasu. O opłacalność nawet nie trzeba pytać, bo wiadomo że jest, tym bardziej jeżeli założenie sklepu i wszelkie niezbędne do tego narzędzia http://pasejo.pl/, dostarczają nam zupełnie za darmo. Tym bardziej, trzeba korzystać.

07.03.2017
*.181.117.18

Na pewno jest to trudna branża i jest ciężko się wybić, warto postawić na sklep stacjonarny i internetowy, można ustalać swoje ceny konkurencyjne, ale jednocześnie trzeba pomyśleć żeby na wszystko wystarczyło i żeby coś zarobić. Dużo trzeba będzie dać od siebie, koszty promocyjne również mogą być bardzo wysokie stąd trzeba się dobrze zastanowić. Firma, która sprzedaje zabawki, ale również inne gadżety to: https://szalony.pl/​ . Punkt stacjonarny jest w Gdyni, a sklep działa na całą Polskę.

16.03.2017
wypowiedzi: 90
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko duzy asortyment ratuje ten biznes.

17.03.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.194

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

05.04.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Witam. HMM sklep zabawkami fajna sprawa natomiast zastanówcie się z jaką firmą chcecie podpisać umowę i z nimi współpracować. Ja osobiście NIE POLECAM KREA... MALU... gdyż zaistniała nieprzyjemna sytuacji. Chciałem, chcieliśmy otworzyć punkty z ich zabawkami po około 6miesiącach negocjacji i ustalania wszystkiego, zostało nam około 6miesięcy kolejnych zostało tylko nam wszystko zamówić i ustalić ale..... nagle powstał problem dzwonię do CH i sie dowiaduję że ktoś już podpisuję umowę, więc dzwonię do franczyzobiorcy o co chodzi a oni olali temat i nie odbierają., nie odpisuja emalile a właściciel ma gdzieś to wszystko. Więc krótko mówiąc zamrożone pieniądze na prawie rok straciły wartość. Jeżeli chcecie z tym franczyzodawc rozwinąć interes ja bym się grubo zastanowił/a Osobiście Nie polecam

27.04.2017
wypowiedź: 1
*.172.86.22

Chciałbyś aby imprezy w Twoim domu nabrały tempa i animuszu? Jeśli tak to idealnym rozwiązaniem będzie zakupić zestaw do karaoke, który rozkręci każda imprezę! Sprawdź co w tek kwestii ma do zaoferowania Manta, a na pewno wybierzesz coś dla siebie!

01.05.2017
wypowiedzi: 18
*.ostrog.net.pl

Warto jednak żeby był to sklep internetowy :) Można wtedy znaleźć znacznie większą grupę odbiorców! Tak ostatnio trafiłam na https://www.klockidlaciebie.pl/  :) Sklep powinien mieć właśnie duży wybór i zajmować się czymś konkretnym jak tutaj :)

15.07.2017
wypowiedzi: 2
*.sta.tvknaszapraca.pl

Ja stawiam na sprawdzone zabawki tylko ze strony https://fokastara.pl/, tanie i interaktywne zabawki polecam 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.