Forum: Sklep z zabawkami - czy warto prowadzić?

02.01.2017
wypowiedzi: 106
*.play-internet.pl

W takim przypadku przede wszystki warto korzystać z darmowych rozwiązań. Zerknijcie sobie tutaj http://pasejo.pl . Jest tam bowiem platforma, która udostępnia bezpłatne oprogramowanie dla sklepów internetowych.

04.01.2017
wypowiedzi: 21
*.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli będziesz mieć konkurencyjne ceny i dobrej jakości towar, to się opłaca. Ludzie potrzebują alternatywy dla Smyków czy Fido, które są baaardzo drogie.

05.01.2017
wypowiedzi: 3
*.106.159.97

Witam wszystkim:) miałam okazję obserwować pracę w sklepie z zabawkami i mogę stwierdzić, że nawet stacjonarny sklep w dobrej lokalizacji jest rentowny, więc nie trzeba zaczynać od sklepu internetowego. Jeśli jednak ma to być stacjonarny to przede wszystkim należy znaleźć rzetelnych pracowników, którzy będą znali towar i będą potrafili go sprzedać...bo niestety, ale to rodzice robią zakupy, a nie dzieci:)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.