Forum: Sklep z zabawkami - czy warto prowadzić?

02.01.2017
wypowiedzi: 142
*.play-internet.pl

W takim przypadku przede wszystki warto korzystać z darmowych rozwiązań. Zerknijcie sobie tutaj http://pasejo.pl . Jest tam bowiem platforma, która udostępnia bezpłatne oprogramowanie dla sklepów internetowych.

04.01.2017
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli będziesz mieć konkurencyjne ceny i dobrej jakości towar, to się opłaca. Ludzie potrzebują alternatywy dla Smyków czy Fido, które są baaardzo drogie.

05.01.2017
wypowiedzi: 15
*.106.159.97

Witam wszystkim:) miałam okazję obserwować pracę w sklepie z zabawkami i mogę stwierdzić, że nawet stacjonarny sklep w dobrej lokalizacji jest rentowny, więc nie trzeba zaczynać od sklepu internetowego. Jeśli jednak ma to być stacjonarny to przede wszystkim należy znaleźć rzetelnych pracowników, którzy będą znali towar i będą potrafili go sprzedać...bo niestety, ale to rodzice robią zakupy, a nie dzieci:)

23.01.2017
wypowiedzi: 5
*.gdansk.vectranet.pl

Sklep z zabawkami dla dzieci to może być całkiem dobry pomysł. Jednak według mnie wszystko zależy od lokalizacji takiego sklepu, co wiadomo wiąże się z wysokimi kosztami. Sklep internetowy też wydaje się być dobrą opcją. Kolega prowadzi taki i bardzo sobie chwali. Z tego co wiem to na zabawkach jest całkiem duż marża :)

30.01.2017
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja sądzę, że warto, na zabawki zawsze będzie popyt i co chwilę powstają nowe coraz to ciekawsze rzeczy, np. popatrzcie tutaj: http://www.urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-karty/karty Asoryment cały czas się zmienia, a na dodatek teraz planszówki stały się bardzo modne także wśród młodzieży i dorosłych, więc można jeszcze poszerzyć ofertę.

14.02.2017
wypowiedzi: 26
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To prawda, że aktualnie chyba najbardziej opłacalna jest sprzedaż internetowa. Sklepy internetowe to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza, że jest teraz tak wielu zwolenników takich zakupów. Nie ma co się dziwić w sumie, zaoszczędzić można dzięki temu mnóstwo czasu. O opłacalność nawet nie trzeba pytać, bo wiadomo że jest, tym bardziej jeżeli założenie sklepu i wszelkie niezbędne do tego narzędzia http://pasejo.pl/, dostarczają nam zupełnie za darmo. Tym bardziej, trzeba korzystać.

07.03.2017
wypowiedzi: 43
*.181.117.18

Na pewno jest to trudna branża i jest ciężko się wybić, warto postawić na sklep stacjonarny i internetowy, można ustalać swoje ceny konkurencyjne, ale jednocześnie trzeba pomyśleć żeby na wszystko wystarczyło i żeby coś zarobić. Dużo trzeba będzie dać od siebie, koszty promocyjne również mogą być bardzo wysokie stąd trzeba się dobrze zastanowić. Firma, która sprzedaje zabawki, ale również inne gadżety to: https://szalony.pl/​ . Punkt stacjonarny jest w Gdyni, a sklep działa na całą Polskę.

16.03.2017
wypowiedzi: 98
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko duzy asortyment ratuje ten biznes.

17.03.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.194

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

05.04.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Witam. HMM sklep zabawkami fajna sprawa natomiast zastanówcie się z jaką firmą chcecie podpisać umowę i z nimi współpracować. Ja osobiście NIE POLECAM KREA... MALU... gdyż zaistniała nieprzyjemna sytuacji. Chciałem, chcieliśmy otworzyć punkty z ich zabawkami po około 6miesiącach negocjacji i ustalania wszystkiego, zostało nam około 6miesięcy kolejnych zostało tylko nam wszystko zamówić i ustalić ale..... nagle powstał problem dzwonię do CH i sie dowiaduję że ktoś już podpisuję umowę, więc dzwonię do franczyzobiorcy o co chodzi a oni olali temat i nie odbierają., nie odpisuja emalile a właściciel ma gdzieś to wszystko. Więc krótko mówiąc zamrożone pieniądze na prawie rok straciły wartość. Jeżeli chcecie z tym franczyzodawc rozwinąć interes ja bym się grubo zastanowił/a Osobiście Nie polecam

27.04.2017
*.172.86.22

Chciałbyś aby imprezy w Twoim domu nabrały tempa i animuszu? Jeśli tak to idealnym rozwiązaniem będzie zakupić zestaw do karaoke, który rozkręci każda imprezę! Sprawdź co w tek kwestii ma do zaoferowania Manta, a na pewno wybierzesz coś dla siebie!

01.05.2017
wypowiedzi: 20
*.ostrog.net.pl

Warto jednak żeby był to sklep internetowy :) Można wtedy znaleźć znacznie większą grupę odbiorców! Tak ostatnio trafiłam na https://www.klockidlaciebie.pl/  :) Sklep powinien mieć właśnie duży wybór i zajmować się czymś konkretnym jak tutaj :)

15.07.2017
wypowiedzi: 2
*.sta.tvknaszapraca.pl

Ja stawiam na sprawdzone zabawki tylko ze strony https://fokastara.pl/, tanie i interaktywne zabawki polecam 

26.07.2017
wypowiedzi: 65
*.fiberway.pl

Sens ma albo sklep stacjonarny w bardzo dobrej lokalizacji (gdzies, gdzie jest pełno dzieci i będą często przechodziły koło Twojego sklepu), albo wyłącznie sklep internetowy. Konkurencja jest olbrzymia, a i tak większość pójdzie po zabawkę do supermarketu, smutne, ale prawdziwe. Mozesz też wymyslić sobie jakąś specjalizację, jak np. sklep internetowy ZabawkiSterowane.pl ma najróżniejsze zabawki sterowane, samochody, samoloty, łodzie, koparki itd., oni zawsze będą mieli zbyt, bo się wyróżniają.

26.07.2017
wypowiedzi: 98
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Twój sklep z zabawkami wyróznic musisz asortymentem od "promocji" marketowych. Przykładem niech bedzie sklep Bobomio z niebanalnymi zabawkami w ofercie Inaczej dołączysz do tysięcy podobnych e-sklepów z chińskim produktami.

07.08.2017
wypowiedzi: 50
*.dynamic.gprs.plus.pl

To wcale nie jest dziwne, że ludzie coraz częściej kupują zabawki dla dzieci przez internet. W dobie takiego wyboru i atrakcyjncyh cen, ciężko z tym konkurować. Ja sama wielokrotnie dla swoich chrześniaków zamawiałam zabawki z http://www.urwis.pl/ i jeszcze ani razu nie słyszałam, żeby się któryś skarżył. Wprost przeciwnie, zawsze byli zachwyceni.

10.08.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co myślicie na temat sklepu, w którym będa sprzedawane modele zdalnie sterowane sklep ? Czy uważacie że bedzie popyt na takie coś? Oczywiście również jakieś inne rzeczy by się znajdowały w tym sklepie. 

20.08.2017
wypowiedzi: 8
*.play-internet.pl

Zabawki będą potrzrebne zawsze , więc możesz spróbować . Ale myślałas o  sklepie interentowym , teraz wiele osób robi zakupy online bo to jest bardzo wygodne . Dobrze by było również wynająć magazyn na te zabawki oraz wyposażyc go w regały . Moim zdaniem   regały wrocław sa wysokiej jakości . Zerknij 

21.08.2017
wypowiedzi: 30
*.dynamic.gprs.plus.pl

Teraz duża konkurencja jest w tym biznesie, co widać...

22.08.2017
wypowiedzi: 36
*.zabrze.vectranet.pl

Jasne, że warto - w szczególności warto zainwestować w sklep internetowy. Ale musisz mieć świadomość tego, że najpierw będziesz musiała nieco zainwestować w jego promocję, żeby pozyskać klientów

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.