Forum: Sklep z zabawkami - czy warto prowadzić?

02.01.2017
wypowiedzi: 109
*.play-internet.pl

W takim przypadku przede wszystki warto korzystać z darmowych rozwiązań. Zerknijcie sobie tutaj http://pasejo.pl . Jest tam bowiem platforma, która udostępnia bezpłatne oprogramowanie dla sklepów internetowych.

04.01.2017
wypowiedzi: 23
*.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli będziesz mieć konkurencyjne ceny i dobrej jakości towar, to się opłaca. Ludzie potrzebują alternatywy dla Smyków czy Fido, które są baaardzo drogie.

05.01.2017
wypowiedzi: 10
*.106.159.97

Witam wszystkim:) miałam okazję obserwować pracę w sklepie z zabawkami i mogę stwierdzić, że nawet stacjonarny sklep w dobrej lokalizacji jest rentowny, więc nie trzeba zaczynać od sklepu internetowego. Jeśli jednak ma to być stacjonarny to przede wszystkim należy znaleźć rzetelnych pracowników, którzy będą znali towar i będą potrafili go sprzedać...bo niestety, ale to rodzice robią zakupy, a nie dzieci:)

23.01.2017
wypowiedzi: 4
*.gdansk.vectranet.pl

Sklep z zabawkami dla dzieci to może być całkiem dobry pomysł. Jednak według mnie wszystko zależy od lokalizacji takiego sklepu, co wiadomo wiąże się z wysokimi kosztami. Sklep internetowy też wydaje się być dobrą opcją. Kolega prowadzi taki i bardzo sobie chwali. Z tego co wiem to na zabawkach jest całkiem duż marża :)

30.01.2017
wypowiedzi: 23
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja sądzę, że warto, na zabawki zawsze będzie popyt i co chwilę powstają nowe coraz to ciekawsze rzeczy, np. popatrzcie tutaj: http://www.urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-karty/karty Asoryment cały czas się zmienia, a na dodatek teraz planszówki stały się bardzo modne także wśród młodzieży i dorosłych, więc można jeszcze poszerzyć ofertę.

14.02.2017
wypowiedzi: 15
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To prawda, że aktualnie chyba najbardziej opłacalna jest sprzedaż internetowa. Sklepy internetowe to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza, że jest teraz tak wielu zwolenników takich zakupów. Nie ma co się dziwić w sumie, zaoszczędzić można dzięki temu mnóstwo czasu. O opłacalność nawet nie trzeba pytać, bo wiadomo że jest, tym bardziej jeżeli założenie sklepu i wszelkie niezbędne do tego narzędzia http://pasejo.pl/, dostarczają nam zupełnie za darmo. Tym bardziej, trzeba korzystać.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.