Forum: Sklep z zabawkami - czy warto prowadzić?

15.11.2013
wypowiedzi: 2
*.silesnet.pl

Proszę o opinie czy warto prowdzić sklep z zabawkami?

22.11.2013
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlaczego nie. Jak będziesz miał fajne zabawki, które będą odpowiadały dzieciakom, do tego dobra lokalizacja i odpowiednia reklama i powinny być zyski. Nic się samo nie zrobi.

25.11.2013
*.ssp.dialog.net.pl

Oczywiście, że warto! Polecamy jednak założenie sklepu internetowego (aby jednak legalnie sprzedawać przez internet należy mieć działalność gospodarczą). Koszty na pewno będą mniejsze niż w przypadku sklepu stacjonarnego, ponieważ nie musiałbyś inwestować w towar (działając na zasadzie dropshippingu). Na platformie RedCart, która oferuje nie tylko założenie sklepu internetowego, ale również integracje z hurtowniami z wielu branż (w tym i hurtownię z zabawkami) możesz spokojnie otwierać swój biznes on-line. Twoim zadaniem byłoby rozreklamowanie swojego sklepu wśród potencjalnych Klientów. Liczy się pomysł oraz odpowiednia komunikacja :) Bezpłatny, testowy sklep internetowy możesz wypróbować na okres 14 dni. Konsultanci w razie pytań chętnie odpowiedzą oraz pomogą nawet w czasie trwania okresu testowego.

05.03.2014
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Bo ja wiem.....swego czasu było tego za dużo na rynku i wiele takich sklepików podupadło - wszedł internet. Myślę, że gdyby to był tematyczny sklep np. z klockami lego, lub ogółem z klockami miałoby to rację bytu i to dużego. Albo gdyby to był sklep sieci Smyk dobrą pozycje na rynku i opinie już ma wyrobioną.

16.12.2015
wypowiedzi: 4
*.119.148.45

W mojej okolicy niedawno otworzony został sklep z zabakami dla niemowląt, przedszkolaków straszych dzieci i do tego artykuły biurowe.Właścicielka jakoś sobie radzi. Nie zawsze w mieście jest smyk, a niektóre sklepy mają takie tandetne zabawki że szkoda kupować.Jak mamy isć gdzieś z wizytą albo np.na urodziny to nie zawsze nam się chce chodzić po marketach itp sklepach.Myślę że należałoby pomyśleć o miejscu i fajnym asortymencie :)

07.01.2016
wypowiedzi: 10
*.221.125.198

Myślę, że tak tylko lokalizacja musi być dobra i nie szalej z cenami bo tam gdzie są wysokie ceny to nie pójdzie matka na urlopie wychowawczym. 

19.04.2016
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

Hej

Chyba zależy z jakimi. Czy to będzie chińszczyzna czy jakieś dobrej jakości wyroby. W moim mieście jest mało takich sklepów bo wszystko trzeba kupować w marketach gdzie jest drogo. 

28.06.2016
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Jak będziesz miał konkurencyjne ceny to wszystko ci zejdzie. Jednak do tego też potrzebne jest zaangażowanie, bo bez tego to prędzej czy później sklep upadnie.

28.06.2016
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Wprowadź konkurencyjne ceny, dobrze się wypromuj i będzie sprzedaż. No i zatroszcz się o fajny asortyment

17.07.2016
wypowiedzi: 9
*.231.185.162

Według mnie to dobry pomysł. Dzieci mimo wszystko ciągle przybywa i zawsze, jeśli tylko trzeba kupić takiemu dziecku prezent na urodziny, czy inne okazje, pierwsza myśl to jest właśnie sklep z zabawkami. A dużo osób pozostaje wciąż konserwatystami i woli pooglądać towar na żywo, niż zamawiać przez internet. Tym bardziej, że czasami trzeba kupić prezent "na szybko", a przez internet, wiadomo - należy liczyć się jeszcze z czasem dostawy.

29.07.2016
*.215.35.103

Moim zdaniem, to dobry pomysł, tylko musisz zadbać o ciekawą gamę produktów ;) Wiadomo, że największy ruch będziesz miała przy okazji świąt i wydarzeń okolicznościowych. Ja bym tylko połączyła punkt stacjonarny ze sklepem internetowym. Wtedy będziesz miała dwutorowe dojście do Klientów. Ja też tak zrobiłam.

09.08.2016
wypowiedź: 1
*.186.71.0

Ja właśnie polecam taki sklep internetowy www.zabawekraj.pl - Internetowy sklep dla dzieci który wyróżnia się atrakcyjnymi, firmowymi oraz niepowtarzalnymi zabawkami, zróżnicowanymi produktami dla niemowląt, dzieci i młodzieży. Znajdziecie tu Państwo zabawki reklamowane w telewizji, również artykuły szkolne i sportowe takie jak modne plecaki, najnowsze modele plecaków 2016, również bardzo popularne i cenione coolpack. Tornistry do szkoły, ładne piórniki dwuklapowe z wyposażeniem i bez oraz worki z postaciami z bajek i nie tylko. W naszym internetowym sklepie dla dzieci produkty na każdą porę roku, na lato i zimę dla różnych grup wiekowych. W ofercie także atestowane foteliki samochodowe i łóżeczka turystyczne. Posiadamy w ofercie również zabawki interaktywne oraz drewniane i duży wybór klocków, zabawek przeznaczonych dla chłopców i dziewczynek, jednolatków, dwulatków, trzylatków i starszych dzieci oraz młodzieży. Baseniki i ślizgawki wodne, modele sterowane RC na każdą kieszeń także w naszej 

12.08.2016
wypowiedzi: 51
*.dynamic.gprs.plus.pl

Moim zdaniem warto mieć takie sklep, o ile postawi się na ciekawą ofertę. Możesz poczytać o hulajnogach dla dziecka na kedu.pl, ponieważ obecnie są one bardzo modne. Trzeba tylko wiedzieć jakie są najlepsze.

15.11.2016
wypowiedzi: 7
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Taka sala zabaw jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Teraz dużo mam szuka takich miejsc. Fajnie jak jeszcze jest ona zrobiona z pomysłem i smakiem. Można zawsze taki biznes założyć w oparciu o spółkę. A taką spółkę można gotową kupić na i dostać wszystko od ręki. 

19.11.2016
wypowiedzi: 59
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aby biznes powiódł się musisz mieć duży asortyment. Jeden z większych i znanych sklepów internetowych z zabawkami - podpatrz jak funkcjonuje.

29.11.2016
wypowiedź: 1
*.customer.tom-net.pl

Witam!!!

Posiadam na sprzedaż towar po likwidacji sklepu z zabawkami oraz ubrankami dziecięcymi, cena poniżej ceny zakupu. Wrazie pytań tel. 692-411-187

29.11.2016
wypowiedzi: 7
*.ssp.dialog.net.pl

Ja bym się nie pchała do tego biznesu - myślę, że rynek jest już przesycony sklepami z zabawkami. Oczywiście możesz pójść w jakąś niszę w ramach tego rynku, ale taki na przykład sklep z klockami, lalkami i przytulankami? Strata czasu (moim zdaniem).

http://poznajdane.pl/

30.11.2016
wypowiedzi: 33
*.play-internet.pl

Według mnie takie sklepy są bardzo opłacalne jednak warto wiedzieć jak funkcjonują i jaką mają ofertę. Moim zdaniem dużą popularnością cieszą się sklepy z grami video jak np. sklep 3kropki który wprowadza do katalogu najnowsze propozycje jak np. Red Dead Redemption 2  - możesz również spojrzeć w jaki sposób opisują takie gry - według mnie jest to oryginalne i przyciągające uwage. 

01.12.2016
wypowiedzi: 39
*.centertel.pl

Myślę , że to 500+ powinno polepszyć koniunkturę na zabawki.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.