Forum: Targi franchisingowe 1483

Sebi 05.04.2002 *.

Podobno 25.04.2002 odbędą się targi franchisingowe. Czy ktoś może potwierdzić tą informację? Jakie firmy będą się wystawiały? A może znacie www targów?

Marcin 06.04.2002 *.

Też widziałem ogłoszenie o "targach franchisingowych" w Gazecie Stołecznej. Ich organizatorem jest niemiecki developer ECE (www.ece.de). Jednak nazwanie tej imprezy targami franchisingowymi jest mocno przesadzone - ECE wybudowało centrum handlowe w łodzi i szuka najemców powierzchni. To obecnie strasznie trudny rynek - szczególnie w Łodzi.

Carol 06.04.2002 *.

Moja firma (konsultingowa) szuka potencjalnych polskich franchisobiorcow. Mam list klientow (w roznych dziedzinach ktore chce zaczynac dzialanie w Polsce przez franchise (lub master franchise). Jesli Pan interesuje sie, moga przedstawiac ich oferty. Prosze o kontakt do siedziby [usunięto - treść reklamowa] (Przepraszam za moj polskiego - znacznie lepiej mowie niz pisze.)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.