Forum: Szkolenia menedżerskie

27.11.2017
wypowiedzi: 48
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja jestem zdania, że nie ma co szkolić się w jedym kierunku. I warto się rozwijać w kilku. Jeśli mam możliwości to warto poszerzać zainteresowania. Mój mąż np. zapisał się na szkolenie inżynierskie http://emt-systems.pl/sieci_roboty_przemyslowe_szkolenia_otwarte.html, choć ono jest związanie z tym czym obecnie się zajmuje. Ale jestem zdania, ze w razie co to po takich szkoleniach łatwiejsze jest przebranżowienie. Tak mi się przynajmniej wydaje. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.