Forum: Szkolenia menedżerskie

29.11.2013
wypowiedzi: 3
*.ssp.dialog.net.pl

hej

 

chce od dawna zapisać się na szkolenia dla kierowników i ktoś polecił mi firmę Sucess Story. Mają teraz fajną opcję tych szkoleń otwartych i strasznie mi się podoba, że mogę się zapisać przez internet.

No i firma ma mega referencje, to mnie chyba do niej najbardziej przekonuje, a kolega, który poleca mówi, że wszystko robione jest przez ekspertów i co ważniejsze prawdziwych biznesmenów, którzy na co dzień prowadzą różne firmy.

Myślicie, ze takie szkolenia będą miały dla mnie sens?

07.01.2014
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ze swojej strony mogę wskazać w tym temacie szkolenia Prestige ECK z województwa śląskiego. Moja kariera rozwijała się kilkukrotnie z nimi i byłam usatysfakcjonowana. Wiedza i warunki się zgadzały, no i efekt końcowy też.

27.11.2014
wypowiedzi: 31
*.229.36.189

Akurat w przypadku szkoleń menadżerskich warto do tematu podejść z rozsądkiem bo takie szkolenia do najtańszych nie należą, ale jeśli są dobrze przeprowadzone to taki pracownik naprawdę jest wstanie spłacić cenę szkolenia w trakcie jednego miesiąca. Dobre firmy mają sporo szkoleń otwartych na które też czasam warto się wybrać Inprogress w tej chwili na stronie tutaj - ma kilka otwartych szkoleń wiele osób nie wie, że tego typu szkolenia są ogólną częścią płatnych szkoleń, czyli można iść i za darmo dowiedzieć się o jakimś ogólnym problemie jeśli nas zainteresuje to zapisać się na szkolenie płatne z tej tematyki. 

30.03.2015
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

Mi parę osób poleciło, żeby się do pani Wegener na szkolenie zgłosić i tak właśnie sobie przeglądam jej stronkę – http://wandawegener.pl i nie wiem który kurs wybrać. Ma tam kilka tematów – sukces, bogactwo, osobowość, mistrzostwo...ktoś może doradzić?

13.04.2015
wypowiedzi: 15
*.icpnet.pl

Korzystam często ze szkoleń menedżerskich, ale też i fachowych pozycji. Ostatnio w ręce wpadła mi książka "Lider Sprzedaży" Roberta Zycha. Kompendium wiedzy w pigułce. Pan Robert prowadzi też firmę szkoleniową Kontrkat OSH, z której usług kiedyś mój pracodawca korzystał. 

22.04.2015
wypowiedzi: 10
*.dynamic.mm.pl

Warto korzystać z szkoleń, ponieważ to podnosi nasze kompetencje. Co do literatury warto wybierać taką napisaną przez praktyków danej dziedziny.

22.06.2015
wypowiedzi: 4
*.static.ip.netia.com.pl

Ja szkolę się naprawdę sporo. Korzystałam z wielu świetnych firm, które śmiało mogę polecić z czystym sumieniem każdemu.

 

 

23.06.2015
wypowiedzi: 5
*.CNet2.Gawex.PL

Jedna z lepszych jest http://www.lhhpolska.pl/!

05.08.2015
wypowiedzi: 9
*.icpnet.pl

Firma szkoleniowa Anspire - nowy narybek na rynku. Mają świetną ofertę na szkolenia.
Nie wiem w jakiej branży pracujesz, ale jeśli aspirujesz na stanowisko kierownika to na pewno przyda się szkolenie z liderowania w zespole.
Możesz zapisać się na wersję otwartą szkolenia lub ustalić indywidualne warunki dostosowane do wymagań.

09.08.2015
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Wymianiacie dużo adresów, a mnie zastanawia, która szkoła będzie najlepsza. Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.

11.08.2015
wypowiedzi: 9
*.icpnet.pl

Ja korzystałem z kilku firm i ze szkolenia w Anspire udało mi się wynieść najwięcej informacji, które mogłem wykorzystać w parktyce. Sprawdź dokładnie ofertę szkoleń firmy, z której chcesz skorzystać, można zapytać o referencje lub sprawdzić doświadczenie osoby prowadzącej lub po prostu poszukać opinii w sieci - https://plus.google.com/+AnspirePl/about
Ceny mają naprawdę jedne z najniższych na rynku. Możesz wybrać się na szkolenie otwarte z lub jeżeli chciałbyś coś bardziej indywidualnego to przedzwoń i zapytaj o spotkanie indywidualne "face to face".

28.08.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

Moim zdaniem dobry menedżer powinien mieć choć podstawową wiedzę jak zbierać dane o rynku i zachowaniach klientów. Co z tego że menedżer zna swoich pracowników, skoro nie zna klientów ;) Większość agencji marketingowych inwestuje już w profesjonalne badania rynku i dobrze na tym wychodzi ;)

03.09.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

Racja powinien znać się na takich rzeczach. Tym bardziej, że menager powinien znać swoich pracowników, żeby wiedzieć czego może od nich wymagać ;) Sama wychodzę z założenia, że zadowolony pracownik jest bardziej zaangażowny w spwja pracę a tym samy wydajny. Potwierdziły to nawet badania przeprowadzone przez firmę GDP z http://www.gdp-krakow.pl/narzedzia-badawcze/badania---biznes/badania-satysfakcji-pracownikow/ Dlatego tak ważne jest aby znać swoich ludzi. A dobry menager to nie tylko stos papierków i ukończonych kursów, a przede wszystkim praktyczne umiejętności komunikowania się z resztą załogi.

12.11.2015
wypowiedzi: 5
*.106.159.97

Jeśli ktoś jest zainteresowany szkoleniami menadżerkimi polecam odwiedzić stronę grupa-kreatywna.pl :)

25.11.2015
wypowiedź: 1
*.119.148.45

Osobiście polecam https://aliorinstytut.pl/ byłam z całym zespołem na szkoleniu sprzedażowym zamkniętym. Trener Wojciech Woźniczka jest mega!!! Dziękuję Irmina z TKW...

14.01.2016
wypowiedzi: 30
*.219.150.142

Od dłuższego czasu w temacie szkoleń biznesowych korzystam z oferty Asset. Mają rozsądne ceny, dobrych trenerów i metody pracy sprawdzone, nowoczesne. Nie ma problemów z kontaktem, najlepiej zadzwonić, odbierają telefony.

24.01.2016
wypowiedzi: 7
*.adsl.inetia.pl

A czy ktoś z Was korzystał może z oferty szkoleniowej firmy http://www.academyofbusiness.pl/pl/ ? Jestem zainteresowany szkoleniem z wystąpień publicznych, z tego co czytam na stronie, program jak najbardziej mi odpowiada, ale zastanawiam się jak to wygląda w rzeczywistości, czy to dobrzy fachowcy? I jak to wygląda cenowo, bo nie mogę nigdzie na stronie tego znaleźć.Będę wdzięczny za każdą pomoc.

25.01.2016
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

hej, a orientujecie się, czy zdarzają się takie szkolenia nieodpłatnie, czy raczej nie ma na co liczyć? nie ukrywam, że obecnie moja sytuacja finansowa jest słaba, z resztą słaba to mało powiedziane. najchętniej na terenie województwa wielkopolskiego, ale inne oczywiście też wchodzą w grę! pozdrawiam serdecznie 

26.01.2016
wypowiedzi: 42
*.dynamic.chello.pl

A pytasz o szkolenia menadżerskie?  Nie wydaje mi się, żebyś znalazła jakieś bezpłatne, można znaleźć sporo darmowych kursów, ale z marketingu. Każda firma powinna inwestować w ten sposób w swoich pracowników. Brałem udział w kilku tego typu szkoleniach i przyznam, że zdobyta wiedza przydała mi się w pracy.

22.04.2016
wypowiedzi: 50
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zawsze można zorganizować dla pracowników własne szkolenie. Tu - http://hotelstyl70.pl/blog/zorganizowac-szkolenie-firmowe - masz kilka porad jak zabrać się za organizację takiego przedsięwzięcia. Nie będzie całkiem za darmo, ale na pewno wyjdzie taniej niż wysyłać kilku pracowników na szkolenie i za każdego z osobna płacić.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.