Forum: Produkcja imitacji piaskowca

11.12.2013
wypowiedzi: 19
*.internetia.net.pl

witam

 

czy ktoś z forumowiczów orientuje się w w/w temacie

  czy opłaca się zacząć produkować imitację piaskowca,kamienia łupanego

koszt inwestycji jest ponoć niski a osoba mająca pojęcie o budowlance nadaje sie do tego typu prac jednym słowem jest to technologia po kturą może sięgnąć zwykły cziek

Chętnie nawiąże wspołprace z kims kto już produkuje taki piaskowiec

jestem z Darłowa woj zach pom posiadam własne pom do prod 45 m2

dostep do wody i pradu

proszę o kontakt tel 515183563

23.12.2013
wypowiedzi: 44
*.dynamic.chello.pl

Nie gniewaj się, ale to słaby pomysł reklamowanie się na forum franczyzowym. Jeżeli już, to skontaktuj się z franczyzodawcami z katalogu franczyz - z branży \"dom i ogród\" i im zaproponuje współpracę.

31.01.2014
wypowiedzi: 19
*.internetia.net.pl

czy ktoś wie coś na ten temat?

30.11.2014
wypowiedzi: 11
*.dynamic.mm.pl

Też byłbym zainteresowany.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.