Forum do artykułu: Zakładamy własną firmę - procedury krok po kroku

13.12.2017
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Ciekawy post. Dobrze też pomyśleć o oprogramowaniu dla firmy. System CRM od https://itcube.pl/ na pewno spełni wszystkie wymagania dla przedsiębiorcy :)

14.12.2017
wypowiedzi: 2
*.adsl.inetia.pl

Ja zastanawiam się w sumie nad otworzeniem własnej siłowni połączonej ze sklepem z suplementami. Odżywki dostarczałaby mi hurtownia suplementów diety, a sama siłownia byłaby regularnie wyposażana w kolejne sprzęty i elementy zarówno do treningu siłowego jak i fitnessu + cardio. Fundusze są więc moim zdaniem mogłoby się to sprawdzić, pozostaje kwestia dogrania szczegółów.

15.12.2017
wypowiedzi: 47
*.244.185.28

U nas w gabinetach był niezbędny dobry sprzęt optyczny i okulistyczny. Jak się domyśla każdy, w każdej tak odpowiedzialnej branży niezbędny  jest dobry sprzęt. My pozyskaliśmy rewelacyjny do firmy http://www.polandoptical.pl/ serdecznie polecam 

16.12.2017
wypowiedzi: 11
*.play-internet.pl

Żadna firma nie może istnieć bez konta w banku. Ciekawą ofertę firmową ma Deutsche Bank https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/rachunki-i-rozliczenia.html W zależności od wielkości firmy możemy dobrać ofertę najbardziej dostosowaną do potrzeb firmy. Oczywiście finansami firmy możemy zarządzać za pośrednictwem konta internetowego. Nie wyobrażam sobie żeby z każdego błachego powodu musieć jeżdzić do oddziału banku. Do załatwienia większości spraw potrzebny jest tylko dostęp do komputera z internetem. Deutsche Bank właśnie takim klientom, którzy chcą mieć internetowe konto proponuje konto dbNET Biznes za którego prowadzenie nie zapłacimy nawet złotówki. Na pewno warto zapoznać się z ich ofertą.

22.12.2017
wypowiedzi: 11
*.212.60.neoplus.adsl.tpnet.pl

a czy zakladajac firme myslicie o chociazby odziezy dla swoich pracownikow? oczywiscie w zawodach tego wymagajacych, jak budowlanka czy gastronomia :) sama przymierzam sie do rozpoczecia dzialalnosci i znalazlam nawet stronę kegel24, gdzie oferują taką odzież, co myślicie? kupował ktoś z was odzież w sklepach internetowych czy u was to pracownicy się sami w nią zaopatrują?

29.12.2017
wypowiedzi: 26
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zakładam własną firmę i chciałabym zapytać, czy na sam początek będzie dobra księgowość online czy poczekać aż trochę zapoznam się ze sprawami papierkowymi? Nie ukrywam, że wolałabym zacząć od razu online, ale boję się, że nie poradzę sobie. I co myślicie o https://wfirma.pl ?

09.01.2018
wypowiedzi: 26
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: https://www.nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

11.01.2018
wypowiedzi: 17
*.zabrze.vectranet.pl

Według mnie, jak zakłada się własną firmę warto pomyśleć też o nawiązaniu współpracy z prawnikiem, w wielu sytuacjach pomoc osoby z takimi kompetencjami jest nieoceniona. Ja współpracuję z tą kancelarią: https://adwokat-majowska.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Pani Adwokat jest prawdziwą profesjonalistką, ma naprawdę dużą wiedzę w zakresie prawa pracy, w razie jakichkolwiek niejasności zawsze się z nią konsultuję

16.01.2018
wypowiedzi: 7
*.acn.waw.pl

Jeżeli chcesz założyć spółkę zoo to istenieje możlwiość założenia jej przez internet. Jest sporo artykułów, które krok po krok przprowadzą cie przez proces zakładania firmy.

16.01.2018
wypowiedzi: 14
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gdzie można otwierać placówki partnerskie Nest Banku? Są jakieś wymagania, co do miasta, lokalizacji?

21.01.2018
wypowiedzi: 14
*.cable.smsnet.pl

Jedno jest pewne - zakładając własną działalnośc gospodarczą, najprawdopodobniej współpracować będziemy z innymi firmami. Chcąc się z nimi rozliczyć dobrze jest zaopatrzyć się w program, przy pomocy którego moglibyśmy wystawić fakturę. Za darmo można przetestować między innymi https://faktura.pl/

22.01.2018
wypowiedzi: 26
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowny Panie, placówki Nest Banku można otworzyć w każdym mieście, w którym nie funkcjonuje już inna Placówki. W większych miastach powyżej 40 tys. mieszkańców, w których działa już nasza Placówka, można otworzyć kolejną placówkę dopiero po uzyskaniu zgody Banku. Rekomendowane jest umiejscowienie Placówki w ruchliwych miejscach, głównych ciągach komunikacyjnych, centrach handlowych. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

23.01.2018
wypowiedzi: 11
*.icpnet.pl

Pamiętajcie także o stronie internetowej. To swego rodzaju wizytówka w sieci. W dzisiejszych czasach firma, która nie istnieje w sieci dla wielu osób po prostu nie istnieje wcale. Polecam też zajrzeć na stronę funkymedia: http://funkymedia.pl/50-twarzy-seo.html. Jeśli chodzi o pozycjonowanie to opinie generalnie są różne, ale i tak warto wziąć tę opcję pod uwagę.

23.01.2018
wypowiedź: 1
*.ssp.dialog.net.pl

Najlepiej złożyć wszystkie papiery do swojej księgowości, a oni wszystkim się zajmą. Jeśli jeszcze nie macie to polecam, bo samemu to zajmuje za dużo czasu, a z każdym rokiem coraz ciężej to samemu prowadzić. Jeśli chodzi o okolice Wrocławia to polecam księgowość https://www.piomar-ksiegowosc.pl/ .Bardzo profesjonalne biuro, Panowie mają naprawdę dużą wiedzę. Sprawnie odpowiadają na zadane pytania, i nigdy nie "olewają" klienta.

23.01.2018
wypowiedzi: 3
*.181.117.18

Cóż, prowadzenie w Polsce działalności gospodarczej nie należy do najłatwiejszych rzeczy, niemniej i tak sytuacja powoli się zmienia na lepsze. Chociazby z tego względu, że rząd ma w planach zmniejszenie obciążeń biurokratycznych wobec przedsiębiorców. Niestety, zanim to się stanie, to pewnie jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie...

25.01.2018
wypowiedzi: 5
*.static.korbank.pl

Proponowałbym w tym celu udać się  do urzędu pracy i to jak najszybciej bo jest początek roku  i zapytać o dofinansowanie do rozpoczęcia działalności.

05.02.2018
wypowiedzi: 54
*.static.sl-net.pl

Fajny i ciekawy artykuł i mnóstwo przydatnych informacji. Zastanawiam się nad sklepem z gainerami, czyli odżywkami na masę dla sportowców, ale też dla osób początkujących. Myślicie że takie produkty jak https://www.pbc24.pl/product-zul-4029-Gain-Bolic-6000-3-5-kg-czekolada.html mogą znaleźć się u mnie? Czy nie ma to sensu inwestować tylko w jeden rodzaj odżywek?

12.02.2018
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

Hej, z doświadczenia wiem, że zakładanie firmy bywa problematyczne. Trochę się z tym męczyłem, zwłaszcza, że miałem już problem na etapie wyboru odpowiedniej osoby prawnej.
Znalazłem taką stronę: http://szybkaspolka.pl/ - i naprawdę pomogli mi to wszystko ogarnać, także z czystym sercem polecam ich usługi.

12.02.2018
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

Hej, z doświadczenia wiem, że zakładanie firmy bywa problematyczne. Trochę się z tym męczyłem, zwłaszcza, że miałem już problem na etapie wyboru odpowiedniej osoby prawnej.
Znalazłem taką stronę: http://szybkaspolka.pl/ - i naprawdę pomogli mi to wszystko ogarnać, także z czystym sercem polecam ich usługi.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.