Forum o artykule: Zakładamy własną firmę - procedury krok po kroku 1475

Teodorczyk 25.01.2018 *.allissa.static.korbank.pl

5

Proponowałbym w tym celu udać się do urzędu pracy i to jak najszybciej bo jest początek roku i zapytać o dofinansowanie do rozpoczęcia działalności.

Radosław777 18.02.2018 *.aepi179.neoplus.adsl.tpnet.pl

24

Czy wymagane jest prowadzenie działalności gospodarczej, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

Radosław777 10.03.2018 *.admj12.neoplus.adsl.tpnet.pl

24

Czy można sfinansować otwarcie placówki Nest Banku ze środków Unii Europejskiej?

opiekunnestbank 18.03.2018 *.adky50.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Szanowny Panie, Nest Bank zezwala na finansowanie otwarcia Placówki Partnerskiej ze środków pomocowych Unii Europejskiej.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Dupuy Michael 11.06.2018 *.196.200.39.229.wananchi.com

1
BLANK ATM TESTOWANY I ZAUFANY Witaj jesteś studentem Biznesowy mężczyzna / kobieta Pracownik rządowy / sektor prywatny Profesor / nauczyciel Chłopiec / dziewczynka Absolwent / analfabeta Zatrudniony / Bezrobotny Możesz stać się bogaty i szczęśliwy, jeśli możesz ubiegać się o Pustą kartę bankomatową, za pomocą tej karty możesz zrobić 5000 funtów, dolarów lub euro dziennie, obecnie jestem w Londynie i używam tej karty codziennie, aby zarobić 5000 funtów, dolarów lub euro w zależności od waluty. Korzystam również z tej karty w Supermarkecie, a także dokonuję zakupów online. Jeśli chcesz dostać tę kartę, skontaktuj się z bardzo znanym hackerem Mr Divine (divinecardhacker@gmail.com), a otrzymasz swoją własną kartę dostarczoną do drzwi wejściowych, a agent pokaże ci dokładnie, jak obsługiwać kartę. Jedną rzeczą, którą też lubię w tej karcie, jest to, że jest ona całkowicie zabezpieczona przez hakera i nie będziesz miał żadnych problemów, kiedy będziesz korzystać z tej karty, a bankomat nie będzie mógł odczytać twojej transakcji ani zrobić zdjęć, gdy zbierzesz pieniądze za pomocą tej karty. karta. BLANK ATM TESTOWANY I ZAUFANY To takie słodkie, mieć tę kartę i nazywam to Life Saver. skontaktuj się z Nim za twoją kartę: divinecardhacker@gmail.com pozdrowienia

Pani Magdalena 06.07.2018 *.79.184.129.76.ipv4.supernova.orange.pl

5
in więcej tym lepiej, to pewne :) ja skorzystałam z dotacji unijnej, wychodzę z założenia że jak daja trzeba brać... mogę ci polecić agencję dzięki ktorej udało się wyczarować naprawdę dużo pieniędzy. oni nazywają się Ariootacje. Profesjonaliści.

Wiktor66 09.08.2018 *.host-12-117.internetunion.pl

29
Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad franczyzą ale wiele moich pytań pozostaje bez odpowiedzi. Wiadomo, franczyzodawcy nie chcą za bardzo gadać z "byle kim", a informacje w internecie nie zawsze należą do wiarygodnych. Dlatego też odwlekam to w czasie już bardzo długo.

Justyna Binarek 29.08.2018 *.037008230193.dynamic-zab-07.vectranet.pl

1
Co prawda mam już swój pomysł, ale szukając informacji w internecie trafiłam na wiele sprzeczności, to skoro internet mi nie pomoże to co/kto ?

Roksana Matejczak 29.08.2018 *.user-94-254-243-156.play-internet.pl

1
Własna firma to mega wyzwanie i odpowiedzialność. Ja bym nie ryzykowała i nie strzelała w ciemno w razie wątpliwości tylko pierw, trzeba się wszystkiego dowiedzieć. Justyna, może sprawdz sobie przechodzenaswoje, słyszałam że można tam dużo odpowiedzi uzyskac ;)

Marlena Drela 31.08.2018 *.dynamic-78-9-0-212.ssp.dialog.net.pl

1
Racja na początku warto uzyskać pewną wiedzę na temat prowadzenia własnej działalności, otwarcia jej. Między innymi taką wiedzę uzyskałam dzięki tym ekspertom z przechodzenienaswoje

Paula Sygula 15.06.2021 *.public-gprs379690.centertel.pl

1
Bardzo pomocny artykol

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.