Forum: Opinie na temat współpracy z Western Chicken - gastronomia 214

mrn 21.12.2013 *.cpc1-lich11-2-0-cust187.3-2.cable.virginm.net

2

Witam. Interesuje mnie współpraca z Western Chicken, w związku z tym proszę o opinie franczyzobiorców na temat współpracy z tą siecią. Czy warto przystąpić? 

Makao833 06.01.2014 *.user-164-127-44-183.play-internet.pl

1

To jest polska firma czy zagraniczna?

mrn 07.01.2014 *.cpc1-lich11-2-0-cust187.3-2.cable.virginm.net

2

To jest polska firma, ze Starachowic

coinmaster 20.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

14

Czym oni sie zajmuja ?

Bartekk 13.01.2015 *.agci117.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witajcie, to mój pierwszy wpis na forum bo jestem nowym użytkownikiem i powoli chyba fanem tego portalu.
Interesuje mnie sprawa sieci Western Chicken. Znalazłem ten temat więc już nie zakładam nowego.
Z tego co wiem to firmę tą przejęła sieć Wojtex (Biesiadowo itd)
Czy ktoś może ma jakieś już doświadczenia związane z prowadzeniem lokalu Western Chicken? Myslicie że cały ten pomysł jest wart uwagi? Czytałem że wkład wynosi już od 40tys ale na ilu się skończy to nie wiadomo...nie chciałbym się od razu zadłużyć na resztę życia;p

Pozdrawiam.

GeorgeTM 30.01.2015 *.77-253-209-170.static.ip.netia.com.pl

44

Mogę tylko poradzić rozmowę przynajmniej z dwiema osobami, które prowadzą Western Chicken - niech sami powiedzą jak im się współpracuje. Wiele sieci franczyzowych z gastronomi mówi, że nie ma możliwości otwarcia lokalu za mniej niż 100 tys. zł, bo to nierealne. Western Chicken od niedawna należy do właścicieli Biesiadowa, może lepiej jeśli porozmawiasz z franczyzobiorcami tej sieci pizzerii. Warunki współpracy są pewnie podobne.

monte 22.11.2015 *.176.107.39.150

1

Ludzie omijajcie szerokim łukiem tę firmę.więcej wiadomości na priv.

galos 27.11.2015 *.user-94-254-198-91.play-internet.pl

9

dlaczego omijać? powiedz tylko czy chodzi o jakość, o współpracę czy jeszcze o coś innego? może finanse? podziel się opinią na forum

Radek Szal 04.07.2021 *.aean125.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Nie polecam wchodzić w współprace z tą firmą.

Kamil Majdziak 11.12.2021 *.public-gprs372168.centertel.pl

1
Radek Szal możesz coś więcej o tym powiedzieć bo zastanawiam się nad współpraca

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.