Forum: Opinie na temat współpracy z Western Chicken

21.12.2013
wypowiedzi: 2
*.3-2.cable.virginm.net

Witam. Interesuje mnie współpraca z Western Chicken, w związku z tym proszę o opinie franczyzobiorców na temat współpracy z tą siecią. Czy warto przystąpić? 

06.01.2014
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

To jest polska firma czy zagraniczna?

07.01.2014
wypowiedzi: 2
*.3-2.cable.virginm.net

To jest polska firma, ze Starachowic

20.03.2014
wypowiedzi: 14
*.dynamic.chello.pl

Czym oni sie zajmuja ?

13.01.2015
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witajcie, to mój pierwszy wpis na forum bo jestem nowym użytkownikiem i powoli chyba fanem tego portalu.
Interesuje mnie sprawa sieci Western Chicken. Znalazłem ten temat więc już nie zakładam nowego.
Z tego co wiem to firmę tą przejęła sieć Wojtex (Biesiadowo itd)
Czy ktoś może ma jakieś już doświadczenia związane z prowadzeniem lokalu Western Chicken? Myslicie że cały ten pomysł jest wart uwagi? Czytałem że wkład wynosi już od 40tys ale na ilu się skończy to nie wiadomo...nie chciałbym się od razu zadłużyć na resztę życia;p 

Pozdrawiam.

30.01.2015
wypowiedzi: 44
*.static.ip.netia.com.pl

Mogę tylko poradzić rozmowę przynajmniej z dwiema osobami, które prowadzą Western Chicken - niech sami powiedzą jak im się współpracuje. Wiele sieci franczyzowych z gastronomi mówi, że nie ma możliwości otwarcia lokalu za mniej niż 100 tys. zł, bo to nierealne. Western Chicken od niedawna należy do właścicieli Biesiadowa, może lepiej jeśli porozmawiasz z franczyzobiorcami tej sieci pizzerii. Warunki współpracy są pewnie podobne.

22.11.2015
wypowiedź: 1
*.107.39.150

Ludzie omijajcie szerokim łukiem tę firmę.więcej wiadomości na priv.

27.11.2015
wypowiedzi: 9
*.play-internet.pl

dlaczego omijać? powiedz tylko czy chodzi o jakość, o współpracę czy jeszcze o coś innego? może finanse? podziel się opinią na forum

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.