Forum: Branża metalowa- co i jak ?

03.11.2017
wypowiedzi: 42
*.zabrze.vectranet.pl

Jeżeli szukasz atrakcyjnej pracy jako spawacz, to zdecydowanie polecam Ci skorzystanie z serwisu Strefa Spawania. W strefie znajdziesz setki ofert pracy dla spawaczy, monterów konstrukcji, ślusarzy, nie tylko w Polsce, ale też za granicą. 

Strefa Spawania to też doskonałe miejscce dla osób, które szukają fachowców specjalizujących się w spawalnictwie. Ponadto w katalogu i bazie ogłoszeń Strefy swoje ogłoszenia mogą zamieszczać także firmy i osoby oferujące usługi spawalnicze... z pewnością warto wiec odwiedzic portal. 

07.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przy budowie domu istotne jest również ogrodzenie i brama. Tutaj polecam automaty do bramy pruszków . Bezpieczeństwo w swim domu najważniejsze, tak więc znajdziecie tam wszystko co trzeba z tej kategorii ;) 

15.11.2017
wypowiedź: 1
*.czart.pl

Ogrodzenie ważne jest na dwóch etapach - budowy domu, kiedy chcemy zabezpieczyć plac budowy przed wzrokiem niepożądanych osób, a następnie jako wykończenie domu i jego pełne zabezpieczenie. Przy wyborze docelowego ogrodzenia warto zwrócić uwagę na to, czy jest to sprawdzony producent, który oferuje nam gwarancję na produkt i oczywiście sam produkt. Ważne, by ogrodzenie wykonane ze stali było zabezpieczone odpowiednimi powłokami antykorozyjnymi. Poczytajcie więcej o zabezpieczeniach tutaj http://www.ogradzamy.pl/inspiracje/powloki-antykorozyjne-podstawa-dobrego-ogrodzenia,311/.

20.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam zastanawiam się nad taką firmą która zajmuje się sprzedażą i wypożyczaniem takiego czeogoś jak  ogrodzenia budowlane ażurowe, rusztowania np elewacyjne, czy takie firmy się przyjmują według was?  Zastanawiam się czy będzie to dobry pomysł na biznes. 

06.12.2017
wypowiedzi: 75
*.172.86.22

W poszukiwaniu solidnej i niezawodnej bramy, która idealnie będzie pasowała do posesji, warto sprawdzić ofertę bramy Zakopane. Producent wysokiej jakości bram oferuje najlepsze produkty, łączące w sobie świetne wykonanie, bezawaryjne funkcjonowanie oraz przystępne ceny.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.