Forum: Branża metalowa- co i jak ?

  • strona:
  • 1
  • 2
27.12.2013
wypowiedź: 1
*.lukman.pl

Witam. Jestem zawodowym spawaczem jetem w tej branży od jakiś 15 lat może i więcej. Od kilku lat spawam konstrukcje stalowe i stwiam hale róźnego rodzaju. Od dłużeszgo czasu zastanawiam się nad założeniem czegoś na własną rękę. Próbowałem z ozdobami z metalu typu kwietniki, wieszaki, stoliki itp ale nie wyszło. Myślałem o konstrukcjach ale nie mam aż takiej gotówki na początek. Macie może jakieś pomysły ?

28.12.2013
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Spróbój może z balustradami , poręczami , płotami , bramami. Oczywiście ocynk + malowanie proszkowe.

28.12.2013
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Kup sobie i przeczytaj książkę Roberta Kyosaki "Zanim rzucisz pracę" .Może Ci nie wyszło  bo nie pomysł był zły ale realizacja.

 

17.08.2015
wypowiedzi: 27
*.24.net.pl

W wielu przypadkach trzeba zbadać odbiorców usług. Zupełną niszą okazała się produkcja kół transportowych - http://www.colson.pl - tutaj jest tego co nie miara i mają z tego co wiem dość sporo zamówień. Warto chyba brać przykład właśnie z takich przędsiębiorstw.

19.08.2015
wypowiedzi: 14
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Za granicą to się sprawdza w większych miastach, więc dlaczego i u nas ma nie działać :)
 

19.08.2015
wypowiedzi: 14
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dlaczego nie wyszło? Nie miałeś zleceń czy po prostu były one nieopłacalne?
 

02.09.2015
wypowiedzi: 27
*.icpnet.pl

Pewne sfery usług są już przepełnione - są potężne firmy, które świadczą usługi w rejonie i w tym momencie ciężko będzie kogoś do siebie przekonać.

04.09.2015
wypowiedzi: 15
*.dg-net.pl

A co sądzicie o tym, aby otworzyć sklep metalowy w miejscowości, gdzie do najbliższego marketu budowlanego jest sporo kilometrów? Sama kiedy czegoś czukam, chociażby wkrętów, muszę sobie zrobić długą wycieczkę. Mam już wyposażenie i zastanawiam się teraz, jak je wykorzystać, bo szkoda żeby dobre sprzęty się marnowały.

17.11.2015
wypowiedzi: 14
*.static.chello.pl

To może być dobry pomysł, ale przmyśl jeszcze jedną rzecz: na ilu klientów lokalnych możesz liczyć, a i ci być może skorzystają ze sklepów internetowych. Dzisiaj nawet specjalistyczny sprzęt jak spawarki czy urządzenia gastronomiczne można kupić online jak w http://emaks.pl/. Może raczej coś z usług, a jeśli handel to postaw na jeden konkretny atut, jakiego sklepy online nie mają. Powodzenia!

17.11.2015
wypowiedzi: 14
*.static.chello.pl

To może być dobry pomysł, ale przemyśl jeszcze jedną rzecz: na ilu klientów lokalnych możesz liczyć, a i ci być może skorzystają ze sklepów internetowych. Dzisiaj nawet specjalistyczny sprzęt jak spawarki czy urządzenia gastronomiczne można kupić online. Może raczej coś z usług, a jeśli handel to postaw na jeden konkretny atut, jakiego sklepy online nie mają. Powodzenia!

03.03.2016
wypowiedzi: 79
*.gl.digi.pl

Przy takiej branży przyda ci się dobry dostawca materiałów. Jeśli chodzi o pieniądze, to ja bym wziął pożyczkę na rozkręcenie takiej firmy. Jeśli masz dobry biznesplan i wiesz, jak przyciągnąć klientów - na pewno ci się zwróci.

29.12.2016
wypowiedzi: 106
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Materiały potrzebne do tego biznesu kupisz w internecie w dobrych cenach, w tym sklepie http://incop.pl/c13,nitonakretki Sprawdź ich asortyment. Oferują dużo narzedzi profesjonalnych itp.

01.04.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.chello.pl

To ciekawe pytanie jest.. TYm bardziej, że też chciałem swoje usługi spawalnicze rozpocząć na swoim. Tyle tylko, że najpierw się muszę doszkolić i uzupełnić wykształcenie jeśli chodzi o kurs na spawacza.. Myślałem o firmie http://oszomega.pl/pl/szkolenia/kursy-spawalnicze/7 ktoś coś kojarzy jeśli o nich chodzi?

04.04.2017
wypowiedzi: 7
*.ipvnow.com

Większość przedsiębiorców dostaje dotacje na własne firmy. Jak masz duże doświadczenie to na początek proponuje pracować jako freelencer zbierając zlecenia od gigantów tej branży. W dziedzinie tej brakuje fachowców, z pewnością coś znajdziesz. 

05.04.2017
wypowiedzi: 3
*.172.86.22

Jeśli szukacie ciekawych projektów z domami, jesteście na etapie budowy czy planujecie cos to warto poszukać w internecie odpowiednich pomocników !

------------
projekty dom

16.08.2017
wypowiedzi: 24
*.CNet.Gawex.PL

Dla osób, które zainteresowane są tą tematyką mogę polecić ten portal, bo mimo wszystko tam znają się na rzeczy i zawsze mogą coś podpowiedzieć. Np. po budowie hali przmysłowej potrzebne będą wagi -klik.

16.08.2017
wypowiedzi: 47
*.zabrze.vectranet.pl

Warto skorzystać z katalogu firm w branżowym portalu spawalniczym Strefa Spawania

Znajdziesz tam setki firm spawalniczych. Część z nich z pewnością chętnie nawiąże z Tobą współpracę ;) Alternatywnie możesz też znaleźć atrakcyjną ofertę pracy na tym portalu.

01.09.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli chodzi o branżę metalową to bardzo opłacalnym biznesem są bramy przemysłowe Warszawa. Dokładnie to produkcja i sprzedaż. Montaż jak  jest to jeszcze lepiej. To też jest taka rzecz na którą zawsze będzie popyt.

19.09.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.gprs.plus.pl

 Otwierając biznes w branży obróbki metali zadbaj od razu o sprzedaż odpadów poprodukcyjnych. Skupem węglika spiekanego z dodatkiem innych metali zajmuje się http://www.stellmet.pl/oferta,4,zlom_weglikow_spiekanych .Może mieć różne formy i dodatki, jak miedź, nikiel, czy lut. 

28.10.2017
wypowiedzi: 185
*.centertel.pl

Na pewno w tej branży trzeba mieć namiary na różne firmy, których usługi mogą okazać się przydatne nie tylko nam, ale również naszym klientom. Tutaj jest np. http://rkstal.pl/waterjet-ciecie-woda-gdansk/ firma, której domeną jest cięcie strumieniem wody gdańsk. Warto sobie spradzić oferowane przez nią rozwiązania.

  • strona:
  • 1
  • 2

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.