Forum: Pytanie do Redakcji... i nie tylko ??? 1475

Muniek 26.09.2003 *.195.117.38.89

I znów wsczyscy przeciwko tobie :( One question: nie-moż-ność intelektualna co to takiego??? Czy to ma coś wspólnego z obstrukcją intelektualną??? A jak już będziesz miał w ręku słownik to przeczytaj hasło: autodestrukcja (tym razem nie branża motoryzacyjna). Have a nice weekend! Twój ulubiony adwersarz vel aptekarz.

Obserwator 26.09.2003 *.ss7.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czytelniku jedynę co ci mogę doradzić, to to żebyś się wypłakał i przestał obarczać winą za swoje niepowodzenia wszystkich i wszystkiego. Pomyśl sobie, że jutro też jest normalny dzień i nie ma co się załamywać:)
Ja również siedzę w branży franchisingowej i wiem jedno, przy podejmowaniu decyzji finansowych i podpisywaniu umów trzeba się zawsze poważnie zastanowić.
Każdy jest "kowalem swojego losu" - ta maksyma obowiązuje przez całe życie.
Śmieszą mnie twoje stwierdzenia, że we franchisingu działa jakaś tajemnicza siła, niejasne układy itp. - człowieku to jakieś bzdura, a do tego pisząc m.in. "ja to wiem", "mam na to dowody", tylko pokazujesz jakim jesteś "naiwniakiem" i nieudacznikiem
Mam pytanie czy przed dokonaniem wpłaty na konto "Multisoftu" radziłeś się kogoś, czy dokonując przelewu ktoś przystawił ci pistolet do głowy, jakimi argumentami merytorycznymi kierowałeś się wybierając tę a nie inną sieć franchisingową, czy sobie nie masz nic do zarzucenia, czy uważasz, że zrobiłeś wszystko żeby uniknąć klapy - m.in. czy rozmawiałeś z innymi biorcami tej licencji, czy przeszedłeś się do jakiegoś punktu tej sieci, czy analizowałeś umowę.
Mam wrażenie - napiszę to brytalnie - że "olałeś" całą sprawę, a wyboru dokonałeś jedynie na zasadzie: mam farta, ostry ze mnie kozak i nikt nie zrobi mnie w balona, wiem wszystko najlepiej, coś tam o nich poczytałem i wiem wszystko, franchising jest fajny bo tak wszyscy mówią, całkiem sypatyczni ci licencjodawcy itd.
Zrozum, nikt się z ciebie nie nabija, twoja "wpadka" pomoże innym uniknąć podobnych. Tylko na Boga !!!, przestań zachowywać się jak zraniona sarenka z "Samobrony", która wszędzie doszukuje się spisku i szuka winnych wszędzie tylko nie tam gdzie oni są!!!!

Rysiek 26.09.2003 *.pa59.rodlo.sdi.tpnet.pl

Do wszystkich zainteresowanych: zdemaskowałem czytelnika! To "obiektywnie" z wątku "Pismo Franchising 2". Ta sama agresja i prymitywizm myślowy. Zastanawiam się czy jest jeszcze na tym forum ktoś kogo czytelnik nie obraził swoimi chamskimi przytykami. Redakcjo, czy nie moglibyście temu chamowi i nieudacznikowi zablokować dostępu do forum?

czytelnik 27.09.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Drogi Obserwatorze z twoich slow :"Mam pytanie czy przed dokonaniem wpłaty na konto [...] radziłeś się kogoś, czy dokonując przelewu ktoś przystawił ci pistolet do głowy, jakimi argumentami merytorycznymi kierowałeś się wybierając tę a nie inną sieć franchisingową, czy sobie nie masz nic do zarzucenia, czy uważasz, że zrobiłeś wszystko żeby uniknąć klapy - m.in. czy rozmawiałeś z innymi biorcami tej licencji..." - wynika, ze naprawde nie czytales moich wypowiedzi. Przeczytaj wszystkie teksty w calym watku, a pozniej oceniaj moje postepowanie... Natomiast nie moge sie zgodzic z teza, ze polski franchising nie jest obarczony pewnymi ukladami - niestety, dane bylo mi sie otrzec o kulisy, z ktorych nie wszyscy zdaja sobie sprawe...
Kolego Rysku - w czym przejawia sie moja agresja i prymitywizm ? Skoro stawiasz taka teze udowodnij ja... A jezeli w kulturalny i sensowny sposob nie potrafisz uzasadnic swojej oceny mojej osoby, to czy przypadkiem twoja wypowiedz nie jest przykladem typowego, krzykliwego prymitywizmu i zwyklego chamstwa ?
Nie ukrywam - czesto biore udzial w roznych watkach i dyskusjach na www.franchising.info i wystepuje tam pod roznymi nickami - z prostej przyczyny: czesto sie zdarza, ze ktos przywlaszcza sobie nicka, by zdyskredytowac osobe, ktore nim sie do tej pory poslugiwala (to powszchna praktyka na polskich forach dyskusyjnych). Dlatego niniejsza wypowiedz jest moja ostatnia w zalozonym przeze mnie watku.
Zycze wszystkim obecnym i przyszlym franchisobiorca powodzenia w biznesie i zyciu prywatnym, ale jednoczesnie przestrzegam przed ludzka nieuczciwoscia, ktora szczegolnie w naszej rzeczywistosci biznesowej jest przyczyna pozniejszych, niepotrzebnych, czaso- i kosztochlonnych klopotow.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.