Forum: Faktoring a franczyza

21.07.2017
wypowiedzi: 47
*.181.117.18

Zgadzam się z tym, że faktoring najlepiej sprawdza się w firmach które sprzedają towary lub usługi z odroczonym lub wydłużonym terminem płatności i mają stałych klientów, a nie jest to zbiór pojedynczych transakcji z przypadkowymi odbiorcami. Zaś w przypadku gdy jakaś firma nie ma stałych klientów lub inaczej ma stałych klientów, ale oni nie zawsze korzystają z faktur o przedłużonym terminie płatności, to wtedy można skorzytać z czegoś takiego jak sprzedarz faktur. Jest to dość podobne do faktoringu, ale tu każda faktura jest pojedyńczą tranzakcją. Można sprzedać ile się chce i jakie się chce faktury. Umowa jest na jedną konkretną fakturę, więc wszytsko tak naprawdę jest zależne od przedsiębiorcy. Ja korzystałem  z usług https://www.monevia.pl więc wiem na czym to polega. Jest to o wiele łatwiejsza sprawa niż współpraca z jakąś firmą faktoringową. No i w tym przypadku nie trzeba spełniać żadnych warunków. Bo to nie od naszej firmy zależy to czy kupią fakturę. Sprawdzają oni wiarygodność płatnika.

28.07.2017
wypowiedzi: 12
*.centertel.pl

Na faktoring forum ten temat przewijał się kilka razy.

10.08.2017
wypowiedzi: 39
*.net.hawetelekom.pl

Usługa faktoringu jest bardzo dobrą odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Wszyscy wiemy jak to wygląda z kontrahentami – opóźniają płatności narażając nas niewypłacalność. Niby naprzeciw wychodzą nam kredyty, ale spłata rat jest kolejnym obciążeniem. Z faktoringiem np. w Idea Money, można utrzymać płynność finansową bez żadnego ryzyka

13.11.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Aby uniknąć sytuacji, że musimy zbyt długo czekać na pieniądze za daną fakturę warto korzystać z tego rozwiązania http://firmatoty.pl/finiata. Finiata umożliwia natychmiastowe uzyskanie pieniędzy z odroczonej faktury. To świetna oferta dla firm.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.