Forum: Jaki najlepszy pomysł na franczyzę w Anglii?

14.01.2014
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Witam serdecznie.

Tak jak w temacie:Jaki najlepszy pomysl na franczyze w ANGLII?...

Bardzo prosze o wypowiedzi i wskazowki.

Dziekuje z gory za pomoc.

31.01.2014
wypowiedzi: 19
*.internetia.net.pl

proponuje .............................     różnica cenowa między angielskimi a polskimi jest ogromna nawet po pokryciu kosztów tarnsporu     do tego 3-4 przeszkolonych pracowników i trochę dołożyć ...........   i interes idzie

więcej na priv   europa840@tlen.pl

20.03.2014
wypowiedzi: 9
*.dynamic.chello.pl

Może coś z polska żywnością - kiełbasa, wódka, chleb. Rodaków mamy tam dużo, i z tego co wiem tęsknią za dobrym polskim bigosem.

24.03.2014
wypowiedzi: 2
*.156.208.47

Proponuję system partnerski podobny do franczyzy ale bez comiesięcznych oplat franczyzowych, ze zwrotem % za obrót produktem. Polska firma w branży gastronomicznej, gł kawa, herbata, ciastka itp.

Piony działalności:

- małe stoiska w sklepikach osiedlowych

- stoiska w sieciach handlowych

- stoiska mobilne tzw. kapsuła

 

Inwestycja od 10 - 50 tys. w zależności od konceptu, wielkości i wyposażenia.

28.08.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

W zależności od budżetu jakim dysponujesz. Jak dla mnie całkiem atrakcyjna jest wizja franczyzy w dziedzinie budownictwa drewnianego. W Anglii coraz popularniejsze stają się domy kanadyjskie, tym bardziej że kiedyś angielskie domy były właśnie drewniane.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.