Forum o artykule: Biznes na studentach 169

stanclik 30.01.2014 *.78.9.15.34

1
Bardzo fajna inicjatywa. Pozwoli to na rozpoczęcie biznesu wielu osobom jeżeli wypali. Także możemy skorzystać z podobnej inicjatywy tutaj na południu Polski.

mauro 30.01.2014 *.apn-5-60-52-236.dynamic.gprs.plus.pl

106
Sama nazwa powala na kolana, co jest tajemnicą powodzenia? gratulacje!

Tężycki 31.01.2014 *.u28n66.nowanet.pl

2

Powodzenia! Widziałem artykuł na ten temat i muszę przyznać, że ktoś miał dobey pomysł. Chętnie przekonam się jaki marketing został zastosowany w tejże branży. 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.