Forum do artykułu: Biznes na studentach

30.01.2014
wypowiedź: 1
*.9.15.34

Bardzo fajna inicjatywa. Pozwoli to na rozpoczęcie biznesu wielu osobom jeżeli wypali. Także możemy skorzystać z podobnej inicjatywy tutaj na południu Polski.

30.01.2014
wypowiedzi: 106
*.dynamic.gprs.plus.pl

Sama nazwa powala na kolana, co jest tajemnicą powodzenia? gratulacje!

31.01.2014
wypowiedzi: 2
*.nowanet.pl

Powodzenia! Widziałem artykuł na ten temat i muszę przyznać, że ktoś miał dobey pomysł. Chętnie przekonam się jaki marketing został zastosowany w tejże branży. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.