Forum do artykułu: Powiedziała YES

08.02.2014
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

witam. Jeśli posiadam zadłużenie na kwote ok 7tys złotych to nie ma mozliwości otwarcia takiego Salonu,jak Pani? Posiadam dośc bogate doświadczenie z zakresu tej dziedziny i nie ukrywam,że moim głownym atutem jest mobilizacja oraz pozytywne nastawienie do otoczenia oraz profesjonalna obsługa . Proszę o odpwowiedź. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów. Mariusz

19.05.2017
wypowiedzi: 6
*.centertel.pl

Skoro masz zadłużenie to raczej nikt nie będzie brał Cię na poważnie http://sawo-kontenery.pl bo niby czemu?

22.02.2018
wypowiedzi: 8
*.80.166.reserved.voxility.com

YES ma bardzo fajne produkty. Chętnie kupuje ich produkty.

__________________________________

Socjologia

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.