Forum o artykule: Merlin zaczarował Małpki 117

mirka1983 11.02.2014 *.user-94-254-147-61.play-internet.pl

2
Ostrzegam przed współpracą z tymi ludxmi na początku bylo ok. ale późnej skonczylo sie dofinansowanie i jestem na skaju bankructwa,

Miroslaw 09.03.2014 *.80.50.231.194

1
>Droga Pani jestem w takiej samej sytuacji, dostalem na poczatku swietna placowke, ale jak tylko okazalo sie, ze sa problemy z lokatorami, dostawcami, sa pomylki w rozliczeniach, to moj partner nie odbieral ode nie telefonow przez miesiac!!! Nie dajcie sie ludzie nabrac, ja tez juz jestem bankrutem

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.