Forum: Prośba o poradę handlową - usługi dla biznesu 62

Kamil_K 19.02.2014 *.dynamic-78-8-138-31.ssp.dialog.net.pl

3

Oczekuje porady handlowej. Zatrudniłem się w firmie odkryjfirme.pl. Krótko mówiąc jest to portal gdzie można zadać zapytanie ofertowe, a firmy które się tam znajdują odpowiadają za ile dany towar czy usługę mogą sprzedać czy wykonać.

Tutaj właśnie pojawiam się ja ,gdyż firmy które chcą dostawać takie zapytania muszą wykupić abonament (np. 300 zł/rok) nie ma żadnych ograniczeń co do terenu z którego będą spływać oferty ani ilości otrzymywanych ofert, nawet kategorii można wybrać wszystkie (można być nawet osobą fizyczną i dostawać takie zapytania ofertowe). 

PROSZĘ o jakieś porady jak to najlepiej klientom oferować?. (Nie ukrywając zależy mi na tym gdyż mam 100 zł od abonamentu 300 zł)

obiektywny komentator 19.02.2014 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Hahahaha!!! Nie no nie mogę, chyba padnę ze śmiechu ... zatrudniłeś się w firmie do pracy w której nie masz predyspozycji?? A ta firma zatrudniła Cię skoro Ty nie masz bladego pojęcia jak rzetelnie i skutecznie pracować na jej rzecz, czerpiąc ze swojego doświadczenia ?? 

Powiem jedno Szanowni Przedsiębiorcy, od takiej strony trzeba trzymać się jak najdalej bo jak widać właścicielowi tejże zależy żeby nazatrudniać jeleni (kompletnie nie przygotowanych do takiej pracy), którzy nałapią mu innych jeleni, którzy to zdecydują się wrzucić mu do portfela po 300 zł ... litości no spłakałem się ... mam tylko nadzieję, że nikt nie jest tak głupi żeby się na to złapać ... 

sam wpis powinien zostać na tym forum i to jako wyróżniony aby ostrzegać młodych stażem przedsiębiorców przed takimi naciagaczami :)

Kamil_K 20.02.2014 *.dynamic-78-8-138-31.ssp.dialog.net.pl

3

Nie rozumiem Pana oburzenia. Mam doświadczenie tylko w sprzedaży produktów w hurcie jak i w detalu. Chciałem rozwinąć swoje umiejętności w innej branży (internetowo/usługowej) orientowałem się wstępnie w rynku i ta firma jest dużo tańsza niż jej konkurencja. Miałem nadzieje na jakieś sugestie porady ale... (w końcu żyję w Polsce łatwiej skrytykować i nawrzucać). Tak czy inaczej dziękuje za Pańską opinie.

AK 25.02.2014 *.efd81.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Myślę, że z marketingiem nie masz problemów :P
Ale gdybyś chcial się udoskonalić zapraszam na warsztaty szkoleniowe z zakresu sprzedaży

www.szkolenialeszno.pl 

AnnaMariaK 16.04.2014 *.91-233-115-129.dg-net.pl

2

Witam
Może jakoś będę mogła pomóc. Wprawdzie nie mam doświadczenia handlowego, ale jako telemarketerka współpracowałam z handlowcami. Cóż może warto spróbować:) W firma w której pracowałam zajmowała się sprzedażą pewnych towarów, dość drogich, które kupowała określona grupa osób. W przypadku Pana potencjalnych klientów sytuacja wygląda o wiele lepiej ponieważ w zasadzie ma Pan nieograniczone pole działania. My działaliśmy w takim systemie,że telemarketerka  umawiała spotkanie z klientem, do którego jechał handlowiec z pewną prezentacją. Nie były to odkurzacze, ani żadne inne produkty tego typu. Mogę powiedzieć, że były to towary raczej bardziej luksusowe. Po pokazie zwykle następował zakup, produktu który oferowaliśmy. Tak działało się kilka lat temu, kiedy jeszcze internet nie był zbyt popularnym narzędziem. Myślę,że w Pana przypadku sprawdzi się on już świetnie. Musi Pan przygotować ofertę, w której będą zawarte wszelkie informacje dotyczące odkryjfirme i przede wszystkim warto wyszczególnić jakie korzyści będą płynęły ze współpracy z tym serwisem.

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.185

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.