Forum: Wyspa handlowa z suplementami diety (G-Supplements)

20.02.2014
wypowiedzi: 2
*.dynamic.gprs.plus.pl

Witam

 

Planuję otworzyć wyspę handlową z suplementami diety w rozbudowywanej galerii handlowej (miasto 80 tys mieszk), w tym celu rozważam wejście w sieć franczyzową spółki Triceps.pl lub G-Supplements. Czy możecie podzielić się opiniami na temat tychże sieci? Wszelkie informacje mile widziane, z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

 

 

05.03.2014
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

W Krakowie w którejeś galerii było coś takiego, ale z tego co pamiętam, już nie istnieje, postało i padło. To chyba nie jest dobry pomysł, większość ludzi których znam, kupuje odżywki i suplementy na siłowni (wiadomo blisko po treningu), lub zamawia w internecie bo ich to dużo taniej wychodzi.

27.03.2014
wypowiedź: 1
*.108.152.144.wlantech.pl

Z tego co wiem G-Supplements się rozwija doszyć szybko, obserwuję ich od jakiegoś czasu bo sam chyba do nich przejdę, a prowadzę sklep. Mają dobre warunki przystąpienia do ich systemu. A czas pokaże :)

02.04.2014
wypowiedzi: 6
*.icpnet.pl

Może sprawdź najpierw czy jest popyt na te suplementy?

21.11.2016
wypowiedzi: 14
*.icpnet.pl

Odwiedzając od czasu do czasu hipermarket Tesco widzę taką wyspę handlową z suplementami,tylko prawie zawsze nie ma przy niej klientów...

Nie lepiej prowadzić sprzedaż w internecie jak większość? Nowych sklepów internetowych na wzór tego http://biovitalium24.pl/ jest mnóstwo,wystarczy wpisać w Google i raczej tam należy szukać klienta!

21.11.2016
wypowiedzi: 4
*.ostnet.pl

Nie trzeba iść w skrajność. Można prowadzić sklep - wysepkę, a oprócz tego założyć sklep internetowy http://pasejo.pl/ Niektórzy unikają galerii albo nie mają czasu biegać po sklepach, więc wolą zamówić towar online. 

21.02.2018
wypowiedzi: 71
*.181.117.18

Jeśli chodzi o różnego rodzaju diety, to ja uważam, że nie trzeba koniecznie męczyć się Bóg wie jakimi dietami. Wystarczy bowiem przestrzegać kilku prostych zasad. Po pierwszy nie sięgamy po jedzenie o różnych późnych porach. Po  drugie warto postarać się aby posiłki były jedzone o regularnych porach, takich znośnych. No i po trzecie - dobrze jest wspomagać się takimi produktami jak orzechy laskowe albo pestki dyni. Ja zaopatruję się w takie produkty za pomocą takiego sklepu - https://ebakalland.pl/pestki-dyni.html

02.03.2018
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jakby ktoś chciał wrócić i otworzyć własny interes polecam zainwestowanie w wyspy handlowe w galerii handlowej. Jest to dobry sposób na inwestycję i dość opłacalny. Firma która wykonuje wyspy handlowe http://jfm-furniture.pl/wyspy-handlowe są one bardzo ładne i zrobione według naszych ustaleń

05.03.2018
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem  najwięcej tutaj dają dobre ćwiczenia,  a do tego przydadzą się różne pomoce, piłki , maty itp , polecam zajrzeć tutaj: https://ortic.pl/ mają naprawdę świetną ofertę i dużo przydatnych rzeczy do ćwiczeń. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.