Forum: Wyspa handlowa z suplementami diety (G-Supplements)

20.02.2014
wypowiedzi: 2
*.dynamic.gprs.plus.pl

Witam

 

Planuję otworzyć wyspę handlową z suplementami diety w rozbudowywanej galerii handlowej (miasto 80 tys mieszk), w tym celu rozważam wejście w sieć franczyzową spółki Triceps.pl lub G-Supplements. Czy możecie podzielić się opiniami na temat tychże sieci? Wszelkie informacje mile widziane, z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

 

 

05.03.2014
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

W Krakowie w którejeś galerii było coś takiego, ale z tego co pamiętam, już nie istnieje, postało i padło. To chyba nie jest dobry pomysł, większość ludzi których znam, kupuje odżywki i suplementy na siłowni (wiadomo blisko po treningu), lub zamawia w internecie bo ich to dużo taniej wychodzi.

27.03.2014
wypowiedź: 1
*.108.152.144.wlantech.pl

Z tego co wiem G-Supplements się rozwija doszyć szybko, obserwuję ich od jakiegoś czasu bo sam chyba do nich przejdę, a prowadzę sklep. Mają dobre warunki przystąpienia do ich systemu. A czas pokaże :)

02.04.2014
wypowiedzi: 6
*.icpnet.pl

Może sprawdź najpierw czy jest popyt na te suplementy?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.