Forum do artykułu: Crowdfunding czy Anioł Biznesu?

20.02.2014
wypowiedzi: 5
*.e-gco.pl

W zasadzie oba podejścia są dobre. Zarówno wsparcie Anioła Biznesu, jak i crowdfunding. Z tym, że czasami jest łatwiej jak zrzuci się więcej osób, niż zainwestuje jedna. W Polsce dopiero od niedawna to funkcjonuje, a zbieranie funduszy na start jest możliwe chociażby dzięki crowdangels.pl. Z tym, że jest to finansowanie udziałowe, więc każdy kto wspiera taki biznes wpłacając pieniądze otrzymuje udziały w projekcie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.