Forum: Carrefour czy Delikatesy Centrum?

23.02.2014
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Witam,

posiadam lokal w dobrej lokalizacji i zastanawiam się nad otwarcie sklepu spożywczego. Jak w temacie zastanawiam się nad carrefour express albo DC, anonimowego sklepu nie chcę, gdyż wolę mieć wszystko poukładane. Czytając forum są różne wypowiedzi na dane sieci i sam nie wiem co wybrać. Dodam, że DC za wszelką cenę chce otwierać, natomiast carrefour szczegółowa bada rynek - to jest ważne. Jest  to małe miasteczko i sam nie wiem czy kolejny sklep spożywczy w natłoku 4 biedronek, lidli, tesco i innych ma sens. Poprostu szukam jakiegoś konkurenta dla biedronek, żeby ludzi przekonać do zakupów nie w biedronce lecz u mnie - nie wiem czy jest to realne??

pozdrawiam

02.03.2014
wypowiedzi: 10
*.dynamic.chello.pl

Bardziej polecałabym Carrefour - wiadomo - znana firma, zaufanie już ma, swoje własne markowe produkty po które wielu ludzi sięga, i jest to znana firma. Klient chętniej pójdzie do Carrefura, niż do Żabki czy innego Kajtka, ma świadomość tego, że zrobi większe zakupy i taniej.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.