Forum: Producenci ciasta mrożonego do pizzy - gastronomia 169

Max 27.02.2014 *.89-67-192-192.dynamic.chello.pl

2

PRACUJEMY NAD BUDOWĄ NOWEJ SIECI RESTAURACJI. W MENU MA ZNALEŻĆ SIĘ PIZZA.

CIASTO MA BYĆ W FORMIE MROŻONYCH KULEK, BY ZAPEWNIĆ TEN SAM SMAK I WYGLĄD WE WSZYSTKICH LOKALACH.

PROSZĘ O PODANIE PRODUCENTÓW, KTÓRZY ZAJMUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIĄ DOSTAWĄ W/W PRODUKTY

obiektywny komentator 27.02.2014 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

ha ha ha ... kolejny łowca jeleni .. nie no ja się skończę ... dajcie mu namiary na producenta mrożonych kulek, on "wymyśli" cudowny koncept za wejście do którego będzię trzeba zapłacić grube tysiące bo przecież oni mają patent ... nie no ... kto w tym kraju jest bardziej naiwny? cwaniaki tworzące takie "franczyzy" czy ludzie w nie wchodzący 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.