Forum: Współpraca z Fashion Island - sklep odzieżowy - moda 114

Alex13 28.02.2014 *.apn-31-1-154-84.dynamic.gprs.plus.pl

3

Witam wszystkich,

mam zamiar otworzyć sklep w dużym centrum handlowym w Lublinie i zastawiam się na czymś czego jescze nie ma na naszym rynku.Moją uwagę przyciągła oferta firmy Fashion Island a w szczególności marki Attrattivo i Fullah Sugah.Czy ktoś wie coś więcej o nich,jak się z nimi współpracuje? Będę wdzięczny za każdą informację.

Z góry dziękuję

Januszek 20.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

8

Osobiście wątpie czy to wypali, klienci jeżeli chodzi o ciuchy są wierni marką, szczególnie znanym typu Zaraz, H&m, wiedzą co to za ciuchy,  z czym mają do czynienia. Ja bym polecał tworzyć franczyzę raczej sławniejszych sklepów, niż nikomu nie znanych.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.