Forum: Promocja firmy w katalogach internetowych 1475

Adam.p 04.03.2014 *.serwer.shuklos.pl

13

Reklamowaliście swoje firmy w katalogach internetowych? Jest tego tyle, że nie wiem co wybrac - zarówno pod względem ceny (mamm nieco ograniczone koszty) jak i jakości serwisów. Fajną ofertę ma biznesbox.com bo mają meiesiąc darmowej wizytówki, a w sumie trzech bo w 3 kategoriach. Ale ciągle się wacham co dokłądnie wybrać, bo jestem przedsiębiorcą - nowicjuszem i nie mogę sobie pozwolic na błedy. Pozdrawiam i z góry dzięuję za odpowiedzi.

Adam

obiektywny komentator 04.03.2014 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Na Twoim miejscu zacząłbym od wyboru SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO!

Potem możesz uprawiać dalej swoją kryptoreklamę udając poszukującego usługi, który jednocześnie przedstawia ofertę konkretnej firmy, a to, że jest to Twój pierwszy wpis po założeniu konta to taki złośliwy przypadek :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.