Forum: Spoco loco - restauracje meksykańskie Tomasza Jakubiaka - gastronomia 214

marco0403 10.03.2014 *.122-200-56-171.network

1

Witam

Czy ktos ma jakies doswiadczenia z tym franczyzodawca? Wyslalem maila ok 2 tyg temu do dzialu franczyz i niestety bez odpowiedzi... Mam wrazenie, ze jest to kolejny telewizyjny szef ktory juz zarobil swoje i teraz moze dac sobie spokoj z nowymi klientami.Moze to jest poprostu wina menadzera odpowiedzialnego za franczyze. 
Po krotkich negatywnych doswiadczeniach osobiscie odradzam. Niestety jaka wspolpraca na poczatku taka bedzie pozniej.

Pozdrawiam
Marecki 

coinmaster 20.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

14

Jak wysłałeś maila i nie odpowiadają od dwóch tygodni to samo to o nich świadczy negatywnie, nie szanuja potencjalnych klientów, więc lepiej się w to nie bawić. Nie są poważni.

GeorgeTM 23.03.2014 *.89-67-182-85.dynamic.chello.pl

44

Nikt, kto poważnie myśli o zakładaniu biznesu nie robi tego za pomocą maila. Żeby zarabić nie można się bać zadzwonić, spotkać. Mail służy wysyłaniu załączników, a nie nawiązywaniu relacji biznesowych...

grażka 25.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

12

Bo ja wiem czy mail to głupi pomysł, we franczyzie potrzebne są ogromy dokumentów, umów itp. tego przez telefon się nie prześle. W rozmowie telefonicznej usłyszymy tylko zapewnienia, że bizes świetny i przynosi pieniądze, a nas sa potrzebne konkretne dane, zarobki itp. Ja w swoim życiu zawodowym nawet umowy dostawałam mailem.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.