Forum: Rozwój franchisingu w Polsce 1480

Spagetti 19.09.2003 *.zimowa.citystrada.com

a ile jest polskich, a ile zagranicznych ???(odnosnie ostatniego zdania). Ja bym się nie zgodziła ze stwierdzeniem, że w Polsce polskich jest więcej.

Miki 19.09.2003 *.vt204.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja uważam że w Polsce jest więcej sieci prowadzonych przez Polskie firmy, które zakupiły na zachodzie licencje master ... no ale to co ja sobie myślę i uważam, jeżeli nie jest podparte argumentami mogę sobie wsadzić do buta :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.